Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netekusi kalytės mergina nuolat jaučia skausmą

Dingusi kalytė
15min.lt skaitytojos Lauros nuotr. / Dingusi kalytė
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt gavo graudų skaitytojos Lauros laišką-pagalbos šauksmą. Vilniuje dingo jos Jorkšyro terjerų veislės kalytė – artima draugė ir paguoda sunkiame gyvenime. Žemiau pateikiame skaitytojos laišką.

„Labai prašau jūsų pagalbos. Šeštadienį, rugsėjo 11 dieną, apie 14–15 val., iš Šeškinės g. 22, nuo „Iki“ parduotuvės, dingo mano šunelis. Prašau, maldauju padėkite rasti. Pati bandau ieškoti visais įmanomais ir neįmanomais būdais. Kalytė serganti. Jai reikalinga nuolatinė veterinarinė pagalba.

Man ji kaip vaikas, tai, kas brangiausia po tėvelių. Negaliu, kaip plyšta širdis, gyvenu nuolat kankinama klausimų. Kaip ji? Ar pavalgiusi? Ar niekas neskriaudžia? Ar ji nesisieloja? Ji be galo jautri. Po peštynių su kate, kai jai buvo sužalota akytė, ji pražilo.

Jai 11 mėnesių. Turėjau ją nuo gruodžio 23-iosios. Kai palaidojau savo sužadėtinį praėjusių metų lapkritį, kuris buvo žiauriai nužudytas, ji tapo mano paguoda. Ji man neleidžia liūdėti. Ji savo meile ir charakteriu ištraukė mane iš depresijos.“

Jeigu ką nors žinote apie Lauros kalytės buvimo vietą ar likimą, paskambinkite šeimininkei telefonu 8 670 39008. Kalytė gali būti išvežta ir į kitą miestą. Radusiam ar įsigijusiam iš ko nors šią šunytę šeimininkė žada dosniai atsilyginti.

Padėkite platinti šią informaciją: nusiųskite šios publikacijos nuorodą savo pažįstamiems ir draugams, paskleiskite šį pagalbos prašymą „Facebook“ ir kituose socialiniuose tinkluose. Nelikite abejingi – galbūt jūsų persiųsta nuoroda pasieks tą žmogų, kuris ką nors žino.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min