Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 9d. 17:55

Nuo sunaikinimo išgelbėti mažyliai šuniukai dovanojami naujiems šeimininkams (nuotraukos)

Du takso mišrūniukai (šviesūs) ir Rudnosiukas
Globėjos nuotr. / Du takso mišrūniukai (šviesūs) ir Rudnosiukas.

Gyvūnų globėjos nuo sunaikinimo Vilniaus miesto gyvūnų karantinavimo įstaigoje „Grinda“ išgelbėjo visą būrį mažų šuniukų, kuriais negailestingai atsikratė jų šeimininkai.

Moterys šunelius iš „Grindos“ susirinko penktadienį, sausio 7-ąją. Iš pradžių jos vyko gelbėti maždaug dviejų mėnesių nykštukinės taksės palikuonių, tačiau paėmusios juos, negalėjo užsimerkti ir nepamatyti dar kelių baimės pilnų akių – prieš kelias valandas į „Grindą“ kažkas atitempė dar penkis maždaug pusantro mėnesio mažylius iš vienos vados (du šunelius ir tris kalaites).

Tikimybė, kad šie maži šuneliai „Grindoje“ išgyventų ilgesnį laiką, yra labai menka. Mažylių imunitetas yra silpnas ir daugelis jų šioje įstaigoje netrukus suserga sunkiomis infekcinėmis ligomis. Susirgusieji, nepaisant gydymo, neretai neišgyvena ir išgelbėti bei atsidūrę savanorių namuose, tačiau pačioje „Grindoje“ jiems tai būtų garantuotas mirties nuosprendis.

Tad delsti nebuvo galima, ir visi mažyliai savanorių glėbiuose netrukus iškeliavo į laikinus, bet šiltus ir saugius namus. Net septyni šuneliai atsidūrė globėjos Birutės namuose. Globėja tikisi visiems jiems rasti atsakingus ir mylinčius šeimininkus. Visi Birutės globotiniai augs nedideli, o taksiukai bus ypatingai mažo ūgio.

Dėl bet kurio jums patikusio šuniuko skambinkite globėjai Birutei telefonu 8 687 77327.

Visas šuniukų nuotraukas galite pamatyti čia.

Papildyta. Šuniukai padovanoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min