Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžiečiams dovanojami beglobiai gyvūnai

Dovanojamas kačiukas
pagalbagyvunams.lt nuotr. / Dovanojamas kačiukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastaruoju metu AB „Panevėžio specialus autotransportas“ sulaukia itin daug beglobių gyvūnų, kurių atsisako šeimininkai.

Kaip teigia bendrovės specialistė gyvūnų priežiūrai Rūta Liberienė, šiemet kas mėnesį priimama 3–4 kartus daugiau šunų ir kačių nei kelerius pastaruosius metus. Vien liepą AB „Panevėžio specialus autotransportas“ priglaudė 113 gyvūnų. Šiuo metu čia maitinami ir prižiūrimi 58, daugiausia – mažų kačiukų. Žmonių atvežti augintiniai jau užpildė ir gyvybės vagonėlį, ir voljerus.

„Visus mūsų laikomus gyvūnus norime dovanoti. Norintieji turėti ištikimą šeimos draugą galėtų išsirinkti iš 38 kačių, 20 šunų. Tarp pastarųjų – rotveileris, stafordšyro veislės, belgų aviganio terviureno ir kiti šunys mišrūnai“, – teigia R.Liberienė.

Pasak specialistės, dabar AB „Panevėžio specialus autotransportas“ migdo tik ligotus, senus, sužalotus gyventojų atvežtus augintinius.

Pastebėjusi, kad kačiukai į bendrovę pristatomi tiesiog vadomis, R.Liberienė prižada tarpininkauti kur kas pigiau nei įprastomis kainomis atliekant kačių sterilizaciją. Su Kranto gatvėje dirbančiu veterinaru Alvydu Brazdžioniu jau sutarta, kad kačių šeimininkams ši procedūra kainuotų 60 Lt.

Norintieji pasinaudoti šia paslauga gyventojai gali skambinti R.Liberienės telefonu 8 698 88741.

R.Liberienė dėkoja panevėžiečiams, miesto įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, skyrusioms įvairią paramą beglobiams gyvūnams laikyti ir prižiūrėti. Kartu informuoja, kad šiuo metu be šeimininkų likusiems augintiniams reikia vaistų, patiesalų gulėti, kačių kraiko, lėšų voljerams plėsti. Galinčiųjų padėti spręsti šias problemas laukiama AB „Panevėžio specialus autotransportas“ (Pilėnų g. 43).

Primename, kad gyventojai dėl beglobių gyvūnų gali kreiptis bendrovės tel.: 58 65 16, 8 698 88741 (R.Liberienė).

Informacija ir nuotraukos apie įmonėje esančius ar padovanotus beglobius augintinius pateikiamos interneto svetainėje www.pagalbagyvunams.lt.

2010 metais panevėžiečiams padovanota 190 šunų ir kačių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min