Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasmerktasis haskių mišrūnas išgelbėtas: laiminga istorijos pabaiga

Dovanojamas šunelis
LGGD nuotr. / Dovanojamas šunelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai pasaulyje gimsta nauja gyvybė, niekas nežino, ar ji bus laiminga, ar laukiama ir reikalinga.

Didelis pavojus buvo iškilęs ir šiam, dar visai jaunam, gražiam šuneliui, kurio istorija (ją skaitykite čia), labai laiku atsiradusi kai kuriose gyvūnų globos interneto svetainėse, padėjo jam išvengti šaltų valdiškų gyvūnų globos namų.

Nors globos namais jų vadinti tikrai negalima, bent šiuo metu, kol jie yra tokie, kokie yra: negydantys, nesuinteresuoti kuo daugiau savo globotinių padovanoti, turintys personalą, kurio tik 1 proc. myli gyvybę. Būtent tas 1 proc. ir būtent šiam šuneliui suteikė galimybę gyventi nepriimdamas jo, jauno, sveiko, jau atvesto tupdyti į kamerą ir pasmerkto neaiškaus rytojaus laukimui.

Prasidėjo naujas, dabar jau tikrai laimingas ir linksmas ligų, nežinios ir turbūt nebūties išvengusio keturkojo gyvenimo etapas.Haskio mišrūnėliui pasisekė, jis išvengė išbandymų gyvūnų „globos“ namuose, o galbūt ir labai, labai ankstyvos mirties. Nedelsiant nereikalingo tapusio šunelio prašymas padėti jam surasti naujus namus buvo paviešintas internete.

Stebuklas įvyko, perskaičiusi pagalbos šauksmą, į jį atsiliepė nuostabi jauna vilniečių pora – Tomas ir Evelina. Tik pamatę iš nuotraukos žvelgiančias akis, jie suprato, kad tos akys turi žiūrėti į juos – naujus šeimininkus. Nieko nelaukę jie nuvažiavo pas gyvūno atsikratyti norinčius žmones ir parsivežė šunelį į savo jaukius, saugius namus.

Pasirodo, šunelis turi skiepų knygelę ir pasą, kuriame įrašyta: „Haskio ir čiau čiau mišrūnas, vardas Šerifas“. Kažkada kažkam, matyti, labai brangus ir reikalingas buvo Šerifas, jei jis tiek savo asmeninių dokumentų turi, gal jis buvo net mylimas, tik tos meilės, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, neužteko, kad būtų pasirūpinta savo augintinio saugiu likimu. Šerifas buvo perduotas buvusio šeimininko giminėms, o jie, turėdami savų augintinių ir neturėdami nei galimybių, nei didelio noro užsikrauti atsakomybę už dar vieną burną, nuėjo lengviausiu keliu, kuris vedė į valdiškus, bejausmius, mirtimi alsuojančius namus.

Prasidėjo naujas, dabar jau tikrai laimingas ir linksmas ligų, nežinios ir turbūt nebūties išvengusio keturkojo gyvenimo etapas. Prasidėjo jis naujo vardo suteikimu, kad su senuoju šunelis atsikratytų ir blogos lemties. Prasidėjo nerūpestingos ir žaismingos gyvenimo dienos, kupinos šeimininkų meilės ir rūpesčio.

Didelės sėkmės Jums, Tomai, Evelina ir buvęs Šerifai, ir ačiū, kad esate tokie tarp mūsų, kurie mus visus moko pagarbos kiekvienai gyvybei, meilės, švelnumo ir neabejingumo pamokų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min