Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 10d. 17:15

Per ilgai „Grindoje“ užsibuvę šuneliai. Paskutinė viltis būti pastebėtiems (atnaujinta sausio 12 d., nuotraukos)

Reg. Nr. 998
LGGD nuotr. / Reg. Nr. 998

Šiems šuneliams, esantiems vadinamuosiuose Vilniaus gyvūnų globos namuose „Grinda“, iškilo grėsmė artimiausiomis dienomis būti sunaikintiems. Visi šie šuneliai sveiki, energingi, išbuvę „Grindoje“ ilgą laiką ir vis laukę bilieto į gyvenimą.

Tačiau šiuo metu nebeliko laisvų narvų, todėl seniausiai pakliuvusieji į „Grindą“ bus numarinti.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 982
LGGD nuotr./Reg. Nr. 982

Tokių šunelių senbuvių, kurių registracijos numeris prasideda 9, šiuo metu „Grindoje“ yra likę 5, jie visi – ant pirmos laiptų į nežinomybę pakopos, nes „Grindoje“ jau kali 2–3 mėn.

Reg. Nr. 998 – kalytė, apie 2 metų. Mirus šeimininkui, kaimynai ją pririšo prie tvoros, kad nedingtų, ir iškvietė šungaudžius. Kalytė gera, rami ir draugiška.

Reg. Nr. 982 – kalytė, dabar jai 5 mėnesiai, į „Grindą“ pateko būdama poros mėnesių. Retas kuris šunelis išlieka sveikas ir gyvas, toks mažas pakliuvęs į „Grindą“, tačiau ši kalytė per stebuklą neužsikrėtė jokiomis ligomis, išgyveno, yra energinga ir sveika. Deja, jai taip pat iki šiol nepavyko sulaukti šeimininko ir dabar gresia sunaikinimas.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 986
LGGD nuotr./Reg. Nr. 986

Reg. Nr. 986 – apie 4–6 metų patinėlis, sugautas.

Reg. Nr. 989 – kalytė, apie 2 metų. Pateko  į „Grindą“ su penkiais savo šuniukais. Kalytės vaikučiai „Grindoje“ neišgyveno, ji laukia bilieto į laisvę viena.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 989
LGGD nuotr./Reg. Nr. 989

Reg. Nr. 967 – patinėlis, apie 5 metų, sugautas. Turi mikroschemą, buvo skambinta šeimininkams, tačiau jie neėmė šunelio. Jis sveikas, draugiškas, geras.

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliuose šiuo metu, deja, taip pat nėra nė vienos laisvos vietos. Labai prašome, pagalvokime, kaip jiems galime padėti, nejau jie tiek laukė veltui. Visi šuneliai yra draugiški, meilūs, vidutinio dydžio.

Jei galėtumėte laikinai pagloboti ar visam laikui priglausti kurį nors šunelį, skambinkite tel. 8 606 50 618 Rasai. Taip pat galite kreiptis į „Grindą“ tel. (8 5) 273 61 88.

Papildyta sausio 12 d. Visi šie šuneliai, išskyrus vieną, jau išgelbėti iš „Grindos“ narvų. Paskutinysis, Nr. 967, į naujus namus turėtų iškeliauti šeštadienį.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 967
LGGD nuotr./Reg. Nr. 967

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min