Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 18:32

Prie geležinkelio bėgių išmesti trys mažučiai katinėliai ieško sau šeimininkų

Vėžlė, Rainius ir Juočkis
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ nuotr. / Vėžlė, Rainius ir Juočkis

Nepaisant to, kad VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ užsiima švietimu, prevencija, žiauraus elgesio su gyvūnais bylomis, pagalba prieglaudoms reklamos būdu ir su gyvūnų globa tiesiogiai neturi nieko bendro, organizacijos globoje ir vėl atsidūrė maži katinėliai. Taip nuolat atsitinka tik dėl to, kad kažkas turi prisiimti atsakomybę už kitų žmonių žiaurų elgesį.

Yra žmonių (jei juos taip galima vadinti), kurie tokius mažylius gali palikti prie traukinio bėgių per didžiulę audrą. Tačiau yra ir tokių kaip Jolanta, kuri šiuo tris stebuklėlius išgelbėjo. Taip jie atsidūrė organizacijoje „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir dabar gyvena pas savanorę Justę. Nors atrodo, kad tokie mažyčiai ir jau daug matę kačiukai turėtų būti baikštūs, priešingai – jie labai meilūs, vos prisilietus murkia, o kartais net ir liestis nereikia. Jie labai nori glaustis prie žmogaus.

Gal jūsų gyvenime trūksta būtent šio džiaugsmo? Kiekvieno kačiuko individualų aprašymą rasite žemiau. Susidomėję skambinkite Beatričei telefonu 8 616 03366 (iki birželio 22 d.) arba Justei – 8 629 46350.

Stebuklėlis Nr. 1: Juočkis. Pats drąsiausias iš trijulės. Be galo smalsus: jam visur reikia dalyvauti, viską matyti ir girdėti. Užtenka į jį tik pažiūrėti, kad pradėtų murkti. Akys labai gražios išskirtinės migdolinės formos. Jam apie pusantro mėnesio. Pats valgo sausą maistuką. Sveikas.

Stebuklėlis Nr. 2: Vėžlė. Globėjai ją vadina sanitare, nes ji taip mėgsta švarą, kad be sustojimo prausia savo abu broliukus. Labai juokingai šokinėja ant žolės. Ant šuns purškia pirmas 5 minutes, toliau jau jie draugai. Jai apie pusantro mėnesio. Pati valgo sausą maistuką. Sveika.

Stebuklėlis Nr. 3: Rainius. Atrodo paprastas rainas katinėlis, tačiau net patys nežinome, kuris iš jų gražiausias, nes tos didelės akys ir sidabrinis kailiukas iš karto pavergė globėjų širdis. Mažiau drąsus už juodą patinėlį, labiau mėgsta prisiglausti po kaklu ir snausti. Jam apie pusantro mėnesio. Pats valgo sausą maistuką. Sveikas.

Gyvūnų globos specialistai primygtinai siūlo gyvūnus auginti po du (pavyzdžiui, dvi kates, du šunis ar šunį ir katę). Naujas gyvūnas didelių papildomų problemų nesukelia ir nereikalauja daug papildomų išlaidų, tačiau gyvūnams ir jums patiems bus daug smagiau, nes dviejų gyvūnų gyvenimas kartu yra panašus į kasdienį teatrą.

Temos: 1 Katė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie 15min