TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Spaikis trečią kartą per mėnesį mina „Grindos“ slenkstį (atnaujinta spalio 14 d.)

Spaikis
LGGD nuotr. / Spaikis
Šaltinis: 15min
0
A A

Labai energingas jaunas šuniukas sumušė visus liūdnus Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigos „Grinda“ rekordus. Per vieną mėnesį skirtingi šeimininkai jį jau tris kartus išmetė iš namų.

Pirmą kartą rugsėjo viduryje foksterjerų veislės Spaikis šeimininkų buvo atiduotas į „Grindą“ todėl, kad namuose, likęs vienas, viską graužė, o auklėti ir užsiimti su 10 mėn. šuneliu turbūt nebuvo kam. Po kelių dienų jis rado naujus namus, bet vėl po kelių dienų grąžintas, matyt, taip pat per judrus pasirodė žmonėms, kurie nebuvo pasirengę visapusiškai juo užsiimti, o priglaudė tik dėl jo grožio ir veislės.

LGGD nuotr./Spaikis
LGGD nuotr./Spaikis

Pabuvęs vėl kelias dienas už grotų, Spaikis vėl rado namus, bet ten teišbuvęs tik porą dienų ir vėl buvo rastas pririštas prie „Grindos“ tvoros. Susisiekus su paskutinį kartą šunelį priglaudusiais žmonėmis paaiškėjo, kad iš jų Spaikis pabėgo, jie jo ieškojo (nepakankamai operatyviai ieškojo, jei net į „Grindą“ nepaskambino), bet nerado. Žmonės pasakė, kad atneš jo dokumentus į „Grindą“ ir bandys rinktis ramesnį šunelį.

Mielieji, pasistenkime visi surasti Spaikiui jo energiją atitinkantį šeimininką, kuris yra pasirengęs išauklėti kvailutį, jaunutį šunelį, paaiškinti jam, kaip reikia elgtis ir kodėl. Taip liūdna mąstant apie Spaikį: priimtina, kad eutanazuojami labai seni, paeiti nebegalintys, liūdintys augintiniai, o Spaikis štai toks jaunas, sportiškas, žaismingas ir niekam nereikalingas, neranda to, kuriam trūktų Spaikio gyvenimo džiaugsmo, jame verdančios energijos ir ugnelės. Na nejau jis kaltas, kad yra gyvas, sveikas ir šėlstantis.

Suraskite jį kas nors, jis Jūsų labai laukia Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus „gyvybės vagonėliuose“ adresu L.Giros g. 131.

Papildyta spalio 14 d. Vos per vieną dieną vėl atsirado keli žmonės, kurie yra pasiryžę priimti Spaikį į savo namus. Lieka tikėtis, kad į „Grindą“ Spaikis niekada nebegrįš.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min