Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šuo Ridas (atnaujinta kovo 5 d., nuotraukos)

Šuo Ridas
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Šuo Ridas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ridas – patinėlis, juodai baltas mišrūnas. Jis dar labai jaunas, apie 6 mėnesių ir dar nesterilizuotas. Šunelis linksmo charakterio, draugiškas, žaismingas ir neatsiejamas žmogaus draugas. Šiuo metu Ridas glaudžiasi pas gyvūnų savanorę Liną, kuri šunelį prižiūri, maitina ir džiaugiasi jo draugija.

Trumpaplaukis gražuolis Linos namus jau puikiai pažįsta, maloniai glaudžiasi prie laikinosios šeimininkės, jaučiasi puikiai ir patogiai.

Lina pastebi, kad šunelis yra be galo mielas, linksmas ir puikiai bendrauja su aplinkiniais. Savanorė mano, kad gali būti, jog ankstesni šunelio šeimininkai galėjo jį skriausti, nes vos tik pakėlus balso toną, šunelis nedrąsiai priglaudžia savo uodegytę ir atsargiai gulasi ant žemės, lyg kažko bijodamas. Nepaisant to, jaunėlis Ridas lengvai prisitaiko prie naujos aplinkos bei meiliai bendrauja su nepažįstamais. Paliktas namuose vienas, šunelis netriukšmauja, neišdykauja ir negraužia ko nereikia, išskyrus jam paliktus žaisliukus.

Ridas yra paklusnus ir labai draugiškas šuo, bet kol kas turi vieną problemėlę. Šunelis dar nėra pratęs vedžiojamas į lauką, todėl kartais pridaro ir namuose. Bet savanorės Linos priežiūros ir pastovių išvedimų į lauką dėka, tai atsitinka vis rečiau.

Norintys priglausti Ridą, gali nuvykti į „SOS gyvūnai“ prieglaudą adresu Žalgirio 60 Vilniuje arba rašyti info@sos-gyvunai.lt (www.sos-gyvunai.lt).

Ilona – 8 603 33100
Goda – 8 683 69502

Jei norėtumėte apsilankyti ir susipažinti su jų globojamais gyvūnais ar prisidėti prie kasdieninės gyvūnų priežiūros, labai prašome prieš tai susitarti dėl tinkamo laiko.

Vien per praėjusius metus „SOS gyvūnai“ komanda išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Jų istorijas rasite www.sos-gyvunai.lt gelbėjimo dienoraščiuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie neabejingųjų ir tapti mylinčio gyvūno mylinčiais šeimininkais.

Daugiau Rido nuotraukų žiūrėkite čia.

Daugiau „SOS gyvūnai“ dovanojamų šunelių nuotraukų ir aprašymų rasite čia.

Papildyta kovo 5 d. Ridas pagaliau surado tikrus šeimininkus ir iškeliavo į naujus namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min