Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 1d. 23:32

Užduotis: rasti naujus šeimininkus iš neatsakingos ramygalietės konfiskuotiems šunims ir katėms

Šuneliai iš Ramygalos pateko „Pifo“ globon.
GGT „Pifas“ nuotr. / Šuneliai iš Ramygalos pateko „Pifo“ globon.

15min.lt vasario pradžioje informavo apie gyvūnų gelbėjimo operaciją Ramygaloje (Panevėžio r.). Dabar nuo gyvenimo pragariškomis sąlygomis išgelbėti gyvūnai ieško naujų atsakingų šeimininkų.

Kaip jau rašėme, prieš mėnesį Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektorė skubos tvarka kreipėsi į teismą dėl daugiau nei 25 netinkamai laikomų ir prižiūrimų šunų ir kitų gyvūnų konfiskavimo iš Ramygalos gyventojos. Neprižiūrimiems gyvūnams buvo reikalinga skubi medicinos pagalba ir tinkama priežiūra.

Vasario 2 d. Panevėžio apylinkės teismas skubos tvarka apsvarstė VMVT kreipimąsi ir leido paimti gyvūnus iš jų neprižiūrinčios šeimininkės bei perduoti juos gyvūnų gerovės tarnybai „Pifas“.

„Du šuneliai jau rado naujus namus, ožkos su ožiu iškeliavo į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Šuneliai ir katinėliai nuostabūs, kai kurie dar truputį bailoki, tačiau visi nori bendrauti ir būti su žmogumi“, – sako „Pifo“ vadovė Brigita Kymantaitė.

VIDEO: Konfiskuoti šuneliai, kuriems dėl nepriežiūros ir bado grėsė žūtis, jau PIFO globoje

Jeigu norėtumėte tapti kurio nors „Pifo“ globotinio šeimininku, su globos organizacija galite susisiekti telefonu 8 681 40309 arba el. pašto adresu gyvunai@pifas.org.

Visų iš Ramygalos į „Pifo“ globą atkeliavusių gyvūnų nuotraukas galite pamatyti čia.

Kitų „Pifo“ globotinių nuotraukas rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min