Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienodas keturių katinėlių likimas – išduoti šeimininkų

Reg. Nr. 306
LGGD nuotr. / Reg. Nr. 306
Šaltinis: 15min
0
A A

Jeigu ieškote sau augintinio, jeigu norėtumėte į savo namus įsileisti mielą ir švelnų keturkojį, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus savanoriai prašo atkreipti dėmesį į šiuos katinėlius.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 307
LGGD nuotr./Reg. Nr. 307

Visi keturi katinėliai yra jaukūs ir meilūs. Į Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigą „Grinda“ jie buvo priduoti iš namų. Visi katinėliai skiepyti ir prižiūrėti, tačiau visiems jiems likimas buvo negailestingas – šeimininkai jų atsikratė dėl įvairių priežasčių.

Jeigu šiems katinėliams nepavyks rasti naujų namų, visų jų laukia mirtis.

Katinėlį Grožį į „Grindą“ atnešę šeimininkai pareiškė, kad atsikrato savo augintinio dėl to, jog negali jo išlaikyti. Katinėliui apie metai amžiaus. Naminukas, tvarkingas. Katinėlio registracijos numeris 307.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 318
LGGD nuotr./Reg. Nr. 318

Katinėlį Velniuką šeimininkai atidavė, nes išvyksta į užsienį. Katinėlis judrus, žaismingas pukuotukas, moka kai kurias duris atsidaryti. Jis neturi priekinių nagų. Tai reiškia, kad jį gali nuskriausti kitas tame pačiame narve uždarytas bėdulis. Velniukui apie 5 metai. Vargšiuko registracijos numeris 318.

Juodo su baltu kailiuko katinėlį irgi atidavė iš namų. Katinėlis mėgo vaikščioti su pavadėliu po kiemą, kuriame gaudė drugelius, musytes, o dabar jis išduotas ir uždarytas šaltame narve. Jam apie 5 metai. Katinėlio registracijos numeris 306.

Katinėliui Pilkiui 3 metai amžiaus. Kaip ir kiti trys, jis skiepytas. Šeimininkams pabodo, tad ir atidavė į „Grindą“. Buvusio šeimininko apibūdintas, kaip ramus ir tvarkingas katinėlis. Kačiuko registracijos numeris 319.

Visi katinėliai šiuo metu yra „Grindoje“ (L.Giros, 131, Vilnius). Tel.: (8 5) 273 61 88.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 319
LGGD nuotr./Reg. Nr. 319

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min