TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viltėja – katytė sužalotomis akimis, kuriai irgi reikia saugių namų

Viltėja
GGT „Pifas“ nuotr. / Viltėja
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Viskas prasidėjo pirmadienio rytą, kai kačiuką, gulintį baloje, rado jauna pora iš Jonavos. Atvežus Viltėją į Kauną, Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ savanoriai nugabeno ją į Veterinarinės medicinos centrą, kurios gydytojai suteikė skubią, mažylei labai reikalingą pagalbą.

Po apžiūros nustatyta pirminė diagnozė: stiprus kvėpavimo takų uždegimas, viena akis išdurta, kitos ragenoje didžiulė žaizda, snukutis nuplikęs, o pats kačiukas murzinas... Katytė niekaip negalėjo pati sau taip pakenkti – tai padarė žmogus. Mes norėtume pažvelgti jam į akis ir paklausti: „Kodėl?“. Tačiau jo, matyt, niekada nesutiksime. Todėl iš visų jėgų stengiamės padėti nuskriaustajai katytei.

Dabar Viltėja intensyviai prižiūrima veterinarijos gydytojų. Ją operuoti rizikinga dėl ligos, leidžiamų antibiotikų. Trečiadienį Viltėja operuota: viena akis pašalinta, kita aptraukta trečiuoju voku.

Niekas negali garantuoti, kad Viltėja neliks visiškai akla, tačiau veterinarijos gydytojai stengiasi, kad taip neatsitiktų. Mes jau dabar norėtume nuoširdžiai padėkoti veterinarijos gydytojams, besirūpinantiems katinėliu, už jam suteiktą pagalbą ir rūpestingą priežiūrą.

Visuomet smagu pranešti džiugias naujienas, bet, deja, ne visos jos tokios, ne visi gyvūnai, vos atsidūrę „Pifo“ globoje, tiesiog randa naujus šeimininkus. Kai kuriems iš jų tenka pakovoti dėl gražios ir laimingos pabaigos.

Katytę pavadinome Viltėja, nes iš visos širdies viliamės, kad ji atsigaus ir sulauks žmogaus, kuris būtent jai norės suteikti visą savo meilę, šilumą, rūpestį, priežiūrą.

Jeigu esate pasiryžęs tapti Viltėjos šeimininku, susisiekite su Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ atstovais telefonu 8 681 40309 arba parašykite laiškelį el. pašto adresu gyvunai@pifas.org.

Papildyta: Viltėja jau padovanota.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min