Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žulikas, kurį verta priimti į savo namus

Katinas Žulikas
LGGD nuotr. / Katinas Žulikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 1-ąją į Vilniaus gyvūnų globos namus atėjo mergina su prašymu pasirūpinti jos mylimu augintiniu Žuliku. Ačiū „Grindos“ veterinarijos gydytojai, kuri jau ne pirmą kartą, pamačiusi, kad atėjęs žmogus labai myli savo augintinį, jo nepriima ir pasiūlo alternatyvą: dovanoti gyvūnėlį per skelbimus.

Žuliko šeimininkė po savaitės turi išvykti iš Lietuvos ir labai nerimauja dėl savo numylėtinio, kastruoto, antrus metus ją džiuginančio katinėlio likimo. Ji labai nori surasti jam saugius namus, kuriuose katinukas būtų taip pat kaip iki šiol mylimas ir lepinamas. Kad Vilniaus gyvūnų globos namuose gyvūnai suserga ir yra naikinami, mergina nežinojo ir labai išsigando, kokią meškos paslaugą savo Žulikui galėjo padaryti. Taigi ieškome puikiam katinėliui Žulikui šiltų namų ir mylinčių šeimininkų. Turime labai nedaug laiko.

LGGD nuotr./Katinas Žulikas
LGGD nuotr./Katinas Žulikas

Pridedame šiltą Agnės laiškutį apie savo augintinį: „Taigi mano katino vardas Žulikas, jis yra berniukas. Jam eina antri metai, kilęs iš Panevėžio, tačiau gyvena Vilniuje. Sveria maždaug 6 kg. Jį maitinam 75 g sauso ėdalo per parą, laikomės veterinaro patarimų, kad jis nenutuktų, labai daug geria vandens, tai yra labai gerai. Kartais jį palepiname šlapiu ėdalu: skanu jam! Turi savo lovytę ir tokį žaislą, kur galanda nagučius (matote nuotraukoje), taip pat labai mėgsta žaisti su savo kamuoliukais ir pypke. Per  metus du kartus jį maudome, jis turi net savo rankšluostį, kas dvi savaites kerpame nagučius. Kur yra jo maistelis – pats žino, supranta tiek rusų, tiek lietuvių kalbas. Žulikas yra savarankiškas, nelabai mėgsta ilgai būti ant rankų, bet yra labai draugiškas, su visokio amžiaus žmonėmis puikiai elgiasi, žaidžia. Labai mėgsta žiūrėti pro atidarytą balkono langą, stebėti, kas vyksta lauke. Kai šeimininkai išvažiuoja, visą laiką išlydi žvilgsniu pro virtuvės langą.“

Būkit geri, priglauskit naminį katinuką Žuliką, kad jam neiškiltų didelis pavojus tapti nereikalingam.

Skambinkite Agnei tel.  8 685 74741, el. paštas az09744@gmail.com.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min