Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

100 kilometrų žygiu per Lietuvos pajūrį bus siekiama skatinti augintinių šeimininkų atsakomybę

Šuo paplūdimyje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Šuo paplūdimyje
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Rugpjūčio 24–26 d. gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ ir Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija ragina visus gyvūnų mylėtojus išbandyti savo jėgas 100 kilometrų ir 3 dienų žygyje pėsčiomis Lietuvos pajūriu. Tokiu būdu bus siekiama visiems gyvūnų augintojams ir tiems, kurie dar tik svarsto apie augintinio įsigijimą, pasakyti – Būk atsakingas šeimininkas!

Kasdien žygio dalyviai bandys įveikti po 30 kilometrų eidami Lietuvos pajūriu. Žygio startas numatomas rugpjūčio 24 d. 8.00 val. ties Lietuvos-Latvijos siena. Nakvynės numatomos Karklėje ir Juodkrantėje. Užbaigti žygį planuojama sekmadienį, 26 d., ties Kaliningrado sritimi.

„Šio žygio tikslas – šviesti visuomenę apie atsakingą augintinio įsigijimą, laikymą ir priežiūrą bei siekti, kad Lietuvoje nebeliktų benamių gyvūnų. Tikimės, kad ši savanorių iniciatyva  atkreips visuomenės, taip pat šeimų, šiuo metu atostogaujančių pajūryje, dėmesį ir privers atsakingiau vertinti augintinio įsigijimo ir laikymo klausimą“, – teigė VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ direktorė Brigita Kymantaitė.

Praeinančių Palangą, Klaipėdą ir Nidą žygeivių sutikimo punktuose lauks „Pifo“ savanoriai, kurie visuomenei organizuos specialius renginius. Rugpjūčio 24-ąją Palangoje, prie tilto į jūrą, nuo 13.00 iki 16.00 val. bus teikiamos konsultacijos dėl gyvūnų gerovės ir apsaugos, specialistai patars augintinių mitybos klausimais.

Rugpjūčio 25 d. Klaipėdoje, Pirmosios Melnragės paplūdimyje nuo 12.00 iki 16.00 val. pirmą kartą Lietuvos pajūryje veiks „Šunų pliažas“ (skirta vieta poilsiautojams su šunimis). Paplūdimyje vyks šunų „agility“ varžybos, atėjusiems su savo augintiniu bus galimybė išbandyti „agility“ kliūtis ir laimėti įvairiausių prizų. Kinologai renginio dalyviams teiks konsultacijas apie šunų auklėjimą, laikymą, atsakingą elgesį visuomenėje.

Negalintys prisijungti žygiui kviečiami palaikyti žygio dalyvius skiriant už kiekvieną nueitą kilometrą po vieną litą, kuris atiteks benamių gyvūnų priežiūrai.

Norintys išbandyti savo jėgas žygyje ir rinkti paramą savo pasirinktai gyvūnų globos organizacijai kviečiami registruotis www.pifas.org svetainėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min