Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius M.Rourke'as: šunų pakerėtas

Mickey Rourke'as su savo augintiniu PETA reklamoje
Peta.org nuotr. / Mickey Rourke'as su savo augintiniu PETA reklamoje
Šaltinis: Bone.lt
0
A A

Didžiausia pasaulyje gyvūnų teisių gynimo organizacija PETA švenčia savo veiklos 30-metį, o šios organizacijos reklaminį plakatą puošia Holivudo žvaigždė Mickey Rourke‘as su čihuahua šuniuku. Aktorius remia PETA idėją kastruoti ir sterilizuoti šunis, jei neplanuojama jų veisti, ir taip mažinti benamių skaičių.

M.Rourke‘as, kurį vėl galima pamatyti mūsų kino teatruose rodomoje vaidybinėje juostoje „Geležinis žmogus-2“, sutiko vaidinti legendinį užkariautoją Čingischaną, bet filmo kūrėjams iškėlė sąlygą: jeigu scenarijuje bus daug žiaurumų su šunimis, jis nevaidins. Filmo kūrėjai į tai atsižvelgė.

Istorikų liudijimu, Čingischano kariaunos priekyje žygiuodavo šunys, jie pirmieji patirdavo priešo atakas. Dauguma šunų žūdavo. Minėtame filme yra scena, kai didysis užkariautojas pasigaili šunų – įsako juos palikti kariaunos užnugaryje.

Aktoriaus M.Rourke‘o meilė šunims neišgalvota. Jis yra didelis čihuahua šuniukų gerbėjas. Kai 2009-ųjų vasarį, sulaukęs 18 metų, nugaišo jo Lokis, aktorius pareiškė, kad joks šuo nebeužkariaus jo širdies. Ir pasiėmė iš gyvūnų prieglaudos kakadu, kuri jau gyveno pas keletą šeimininkų, bet dėl „nesugyvenamo“ būdo vis būdavo ištremiama į prieglaudą. Aktorius rado bendrą kalbą su kakadu, žurnalistams net prisipažino miegąs su papūga vienoje lovoje.

Tačiau po kurio laiko pasiryžo įsigyti keturkojį draugą – čihuahua. Kai pabandė pabučiuoti vieną mažylį, pastarasis paženklino aktoriui nosį. Toks vyriškas pasisveikinimas aktoriui tiko, šuo atkeliavo į jo namus ir buvo pavadintas Jaws (Nasrai!). Būtent su Jaws jis pozavo PETA organizacijos surengtoje fotosesijoje.

Rourke‘as vėl laimingas, turėdamas šunį, bet tebesinešioja Lokio talismaną – mažą smokingą. Jis nupirko smokingą Lokiui, tikėdamasis kartu su juo dalyvauti „Auksinio gaublio“ ceremonijoje. Deja, drabužėlio neprireikė. Aktorius mano, kad Lokio smokingas jam neša sėkmę...

„Kai žmogus vienišas, šuo jam atstoja visą pasaulį“, – nekart viešai pareiškė aktorius. Šlovės viršūnes ir nuopuolius išgyvenęs aktorius (gydėsi nuo alkoholizmo) prisipažįsta, kad šunys niekada jo neišdavė, ko negalėtų pasakyti apie giminaičius ar draugus.

Bone.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min