Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie galimą augintinio numarinimą neva nežinojęs Radžis „SOS gyvūnams“ paaukojo 2 tūkst. litų

Radži
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Radžis
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiniasklaidoje didelio atgarsio sulaukusi istorija apie Radžio Aleksandrovičiaus sprendimą atiduoti augintinį Grantą į sanitarinę gyvūnų tarnybą tęsiasi. Dainininkas ginasi nežinojęs, kad „Grindoje“ utilizuojami gyvūnai, ir Granto gydymui nusprendė skirti 2 tūkst. litų.

„SOS gyvūnai“ nuotr./Radžis su Grantu
„SOS gyvūnai“ nuotr./Radžis su Grantu

Atlikėjo versiją portalui alfa.lt patvirtino ir dainininko draugas Igoris Jarmolenka, minėtą pinigų sumą pats perdavęs gyvūnų globėjų organizacijos „SOS gyvūnai“ direktorei Ilonai Reklaitytei-Mezencevai.

„Kartu su Radžiu važiavau į „Grindą“. Žinau, kaip jis dėl to išgyveno, vos ne ašaras braukė. Radžis per pažįstamus stengėsi ieškoti Grantui naujų šeimininkų visoje Lietuvoje: Panevėžyje, Ukmergėje, Kaune, bet nieko nerado. Jis suprato, jog gyvūnui negalės skirti pakankamai laiko, tai tikrai nebuvo pinigų klausimas“, – portalui alfa.lt sakė dainininko draugas.

Vyro teigimu, prieš paliekant šunelį prieglaudoje, Radžis susitarė su „Grindos“ darbuotojais, kad Grantas tikrai nebus numarintas.

Organizacijos „SOS gyvūnai“ direktorė patikino, kad už šiuos pinigus trečiadienį vakare Grantui bus atliekama vokų pakėlimo operacija, o likę pinigai bus skirti kitiems savanorių globojamiems gyvūnams.

Portalui delfi.lt Radžis pateikė versiją, esą jis nežinojo, kad „Grindoje“ yra numarinami gyvūnai, nors pats gyvūno atidavimo akte pasirašė po punktu, skelbiančiu apie galimą gyvūno utilizavimą.

„Kokia čia globa, jeigu jie numarina tuos gyvūnus. Aš pirmą kartą sužinojau, kad jie tą daro. Kur jie visus numarintus gyvūnus padeda... Manęs „Grindoje“ neįspėjo, kad jie migdys, aš nežinojau. Prisipažįstu, čia prasimušė vaikiškas neatsakingumas, nes šitų dalykų aš neišsiaiškinau iki galo“, – kalbėjo pašnekovas.

Atlikėjas tikino, jog iškelta versija, kad jis gyvūno atsisakė dėl pinigų stygiaus – iš piršto laužta. Esą dainininkui pajamų netrūksta, juo labiau kai prireikia pagelbėti gyvūnui.

„Ne vieną šunį esu priglaudęs ir dar nė vieno nebuvau atidavęs numarinti. Taip ir su Grantu buvo. Negalėjau jo laikyti, nepaskaičiavau, todėl ir teko grąžinti. Galvojau, kad grąžinu į patikimas rankas“, – delfi.lt sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min