Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 17:37

Argentinoje į aikštę įbėgusį šunį futbolininkas sviedė per tvorą

Futbolininko poelgis supykdė gyvūnų mylėtojus.
Kadras iš Youtube.com / Futbolininko poelgis supykdė gyvūnų mylėtojus.

Šis vaizdo įrašas sujudino gyvūnų teisių aktyvistus. Jame įamžinta kaip Argentinos futbolo žaidėjas iš lauko nori pašalinti įbėgusį šunį, tačiau ne bet kaip – meta jį per tvorą, praneša „Die Welt“.

Gyvūnų globėjų duomenimis, visame pasaulyje gyvena apie 400 mln. benamių šunų. Šią problemą tikrai turi ir Argentina. Buenos Airėse tėra viena vienintelė organizacija, kuri rūpinasi gyvūnų gerove sostinėje.

Aktyvistams šis vaizdo įrašas tikrai nepatiko. Per futbolo klubų „San Juan“ ir „Bella Vista“ rungtynes lauke įsitaisė ir šuo, jis patogiai gulėjo, tačiau, kaip reikėjo tikėtis, sumanė, kad reikia išeiti.

Atvejų, kai į futbolo lauke pasirodo gyvūnai yra buvę ne kartą. Vokietijos „Bayern“ klubo vartininkas Seppas Maieris kartą turėjo susidūrimą su antimi. Kovą Šveicarijoje išgąstį sukėlė kiaunė. Gyvūnas bėgiojo po lauką, vienam jį gaudžiusiam žmogui įkando į pirštą, kol galiausiai buvo išvytas iš stadiono.

2011 metais Kolumbijoje įtūžį sukėlė kito futbolininko poelgis. Futbolo lauke buvo numušta pelėda. Gulintį paukštį žaidėjas Luisas Moreno išspyrė iš futbolo lauko, pelėda nugaišo. Žaidėjui buvo iškelta byla dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Šiame vaizdo įraše matomas šuo į futbolo lauką įbėgo rungtynių šiaurės Argentinoje metu. Jis nebuvo toks greitas, kaip kiaunė ir pabėgti nespėjo. Žaidėjas Jose Jimenezas gyvūną, anot žiniasklaidos, tarsi triušį paėmė už kaklo ir sviedė per aukštą, apie dviejų metrų apsauginę tvorą, tačiau metimas nepavyko, gyvūnas atšoko ir nukrito atgal į futbolo lauką.

Netrukus sureagavo ir kai kurie žmonės. Vienas aistruolis į žaidėją metė gėrimo puodelį, prie jo įpykę puolė ir komandos žaidėjai. Sureagavo ir teisėjas, jis išvarė futbolininką iš lauko. Pranešama, kad šuo nebuvo sužalotas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

17:23
27:32
22:52

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min