Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Australijoje gelbėtojai koalą išgelbėjo padarę jai širdies masažą ir dirbtinį kvėpavimą

Koala
Kadras iš filmuotos medžiagos / Koala
Šaltinis: 15min
0
A A

Automobilio partrenkta koala įsiropštė į medį ir prarado sąmonę. Tik atvykusių gelbėtojų ir gyvūnų globėjų dėka gyvūnas buvo atgaivintas – jam padarytas širdies masažas ir dirbtinis kvėpavimas. Mažylis atsigavo ir net pradėjo urgzti ant savo gelbėtojų, rašo theguardian.com.

Koalą automobilis partrenkė Melburno pietryčiuose ketvirtadienio naktį. Išsigandęs ir sužalotas gyvūnas įsiropštė į medį ir prarado sąmonę. Gelbėtojams apie koalą pranešė vairuotojas.

Į medį įlipęs vienas iš gelbėtojų numetė gyvūną specialią paklodę laikiusiems kolegoms, o gyvūnų globėjų organizacijos atstovė kartu su kitais gelbėtojais tuoj pat ėmėsi koalos gaivinimo. Mažylei atliktas širdies masažas ir dirbtinis kvėpavimas.

Pastangos buvo sėkmingos ir po kurio laiko koala atsigavo, net ėmė urgzti ant ją išgelbėjusių žmonių. Gyvūnas pavadinas Seanu ir iškeliavo į gyvūnų gydymo įstaigą, kur bus stebimas ir kruopščiai prižiūrimas veterinarų.

Gyvūnų globėjai tikisi, kad koala išgyvens. Tai ne vienintelis atvejis, kai automobilių partrenktos koalos puola gelbėtis įlipdamos į medžius. Deja, neretai gelbėtojams apie jas pranešama pavėluotai ir gyvūnų nebepavyksta išgelbėti.

VIDEO: Koalos gelbėjimo operacija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Australija
Parašykite atsiliepimą apie 15min