Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Avarijoje išgelbėta vombato jauniklė Chloe tapo viso Sidnėjaus numylėtine

Mažoji Chloe tapo Sidnėjaus numylėtine
Sidnėjaus Tarongos zoologijos sodo nuotr. / Mažoji Chloe tapo Sidnėjaus numylėtine
Šaltinis: 15min
0
A A

Eismo įvykiuose žūsta ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Štai Australijoje, Sidnėjuje, vienos tokios avarijos metu mirtinai sužalota vombato patelė, o jos 6 mėnesių jauniklę pavyko išgelbėti. Našlaitė, pavadinta Chloe, tapo viso Sidnėjaus numylėtine.

Suaugusi patelė nelaimės neišgyveno, tačiau jauniklei, buvusiai motinos sterblėje, pasisekė – ji liko gyva ir sveika, tačiau jai buvo būtina žmonių pagalba. Mažylė pateko į Sidnėjaus Tarongos zoologijos sodą, kur tapo visų darbuotojų ir lankytojų numylėtine.

Naująja vombato patelės „mama“ tapo zoologijos sodo darbuotoja Evelyn, tačiau jai padeda ir kiti darbuotojai – mažylei tenka skirti daug dėmesio, ją nuolat maitinti ir rūpintis. Tokios priežiūros ištisą parą jai reikės dar apie du mėnesius. Tačiau niekas tuo nesiskundžia – sunku rodyti nepasitenkinimą, kai žiūri į tokią mielą mažylę.

Kol kas Chloe maitinama pieno mišinukais, bet po truputį jai teks įprasti ėsti žolę. Kol kas žolėje mažoji augintinė labiau mėgsta miegoti – tai beveik taip pat jai patinka, kaip ir ant savo globėjos rankų.

Chloe – išdykusi. Ji mėgsta graužti viską, kas pasitaiko, ir labai nemėgsta likti viena, nuolat reikalauja dėmesio. Vos palikta bent akimirkai vombatė bėga paskui savo globėją.

Zoologijos sodo darbuotojai tikisi artimiausiu metu mažylę perkelti į atvirą aptvarą, o po pusantrų metų – išleisti į laisvę.

Vombatai tik atrodo labai ramūs ir taikūs. Jeigu juos kas nors puola, šie gyvūnai gali labai atkakliai gintis, tarkim, prispausti priešininką prie sienos ir uždusinti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min