Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Benamės katytės, kurių likimą keičiate ir jūs (nuotraukos)

Iš Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigos „Grinda“ perimtos katytės išvengė daugumos savo sesučių likimo ir pateko į Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanorių globą.
Demi ir Niki (trečia sesutė neišgyveno)
Demi ir Niki (trečia sesutė neišgyveno). / LGGD nuotr.
LGGD nuotr./Aiva
LGGD nuotr./Aiva

Kadangi visų jų sveikatėlė po „Grindos“ „kurorto“ buvo silpnutė, katytės keliavo tiesiai į veterinarijos gydyklą ir ten jau reabilitavosi ir sveiko, kiek tik turėjo dar likusių jėgų.

Mažylės Demi ir Niki pasveiko ir laukia savo vienintelio žmogaus. Deja, jų trečia sesutė „Grindoje“ buvo numarinta. Kitos katytės dar gydomos. Kad galėtumėme toliau tai daryti ir padėti kitoms „grindinukėms“ labai prašome pagalbos padengti skolą, kuri liko po šių katyčių gydymo stacionare.

„Grindinukės“ Demi ir Niki – dvi žavios mažylės, kurių gydymas stacionare kainavo 180 Lt, skiepai 62 Lt, procedūros 48 Lt. Iš viso Demi ir Niki skolingos 290 Lt.

LGGD nuotr./Juma
LGGD nuotr./Juma

Katytė Aiva paskiepyta ir keliaus pas laikiną globėją. Už gydymą skolinga 300 Lt (skola susidarė už gydymą stacionare ir procedūras).

Katytė Juma sunkiai sirgo. Jai buvo leidžiami imunostimuliatoriai, antibiotikai, duodama kitų vaistų. Katytė dar gydoma. Kiekvienos dienos procedūros ir stacionaras kainuoja apie 25 Lt. Mažylei reikės 350 Lt.

LGGD nuotr./Fanta
LGGD nuotr./Fanta

Katytė Fanta perimta iš „Grindos“ po viso baisiojo karantino. Fanta labai serga, šiuo metu pati nevalgo, gauna dviejų rūšių antibiotikų. Jos gydymas ir stacionaras kainuos apie 380 Lt. Visos katytės gydomos Pilaitės mikrorajone įsikūrusioje „Rekso gydykloje“.

LGGD nuotr./Ema
LGGD nuotr./Ema

Šiuo metu privalomasis karantinas baigiasi dar dviem katinukams: Emai („Grindos“ Reg. Nr. 543) ir Pinkiui (Reg. Nr. 550). Jiems labai labai reikia padėti. Šie katinėliai labai meilūs ir mieli. Jie tikrai suras naujus namus, jeigu jiems padėsime.

LGGD nuotr./Pinkis
LGGD nuotr./Pinkis

Vėl kreipiamės į jus ir labai visų prašome paremti šių „grindinukių“ gydymą, kad galėtumėme visi kartu išgelbėti kuo daugiau nekaltai nuteistųjų mirti.

Jei aukosite, parašykite kam aukojate, pavyzdžiui, „Demi ir Niki gydymui“, „katytės Aivos gydymui“ ir pan.

Aukoti kviečiame į šią sąskaitą:

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Registracijos kodas 125535218
Sąskaitos nr. LT047300010002464463 („Swedbank“)
Banko kodas BIC-HABALT22

Ačiū už supratingumą ir pagalbą!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min