Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Briedis baseine – neeilinė užduotis amerikiečių gelbėtojams

Briedis ištemptas iš baseino virvėmis.
Kadras iš WMUR 9 reportažo / Briedis ištemptas iš baseino virvėmis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ugniagesių, policininkų ir kitų tarnybų atstovų komanda Mančesterio mieste (JAV, Naujojo Hampšyro valstija) iš vieno gyventojo baseino ištraukė į jį įkritusį briedį, pranešė vietos televizijos kanalas WMUR 9.

Incidentas įvyko spalio 7 dieną. Kokiomis aplinkybėmis briedis įkrito į baseiną, nėra žinoma. Pasak baseino šeimininko, jis išgirdo iš kiemo sklindantį didelį triukšmą, išėjo į lauką pasižiūrėti, kas vyksta, ir pamatė savo baseine briedį. Gyvūnas suplėšė specialų baseino uždangalą, įsipainiojo jame ir nebesugebėjo pats išsikrapštyti į laisvę.

Šeimininkas paskambino pagalbos telefono numeriu ir netrukus į įvykio vietą atskubėjo net devyni įvairių sričių specialistai. Jie užmetė virvę briedžiui ant ragų ir pradėjo traukti jį į krantą. Galų gale pastangos apsivainikavo sėkme, nors išsigandęs gyvūnas ir priešinosi.

Kaip pažymi gelbėtojai, briedis buvo gerokai išsigandęs, tačiau, spendžiant iš to, kaip greitai jis pasislėpė miške po išgelbėjimo, aišku, kad gyvūnas nepatyrė jokių traumų įdribdamas į baseiną.

Specialistai pažymėjo, kad dabar, poravimosi sezono metu (jis prasidėjo rugsėjo viduryje ir tęsis iki spalio vidurio), briedžiai dažnai klaidžioja po jiems nepažįstamas vietas ir neretai patenka į įvairias jiems neįprastas situacijas.

Reportažą apie briedžio gelbėjimo operaciją galite pamatyti čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min