Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 19:57

Britanijoje policiją iškvietė... katinas

Britanijos policija
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Britanijos policija

Didžiojoje Britanijoje katinas vardu Gingeris netyčia iškvietė policiją. Svonsio mieste Velse gyvenančiam pensininkui dėstytojui Howardui Mossui priklausantis katinas užmigęs ant telefono stalelio letena netyčia surinko pagalbos tarnybos numerį 999 ir operatorė nusprendė nusiųsti pareigūnus į vyro namus, rašo britų dienraštis „The Daily Mirror“.

Kai policininkai atvažiavo prie H.Mosso namų, buvo maždaug pusė trijų nakties. Pareigūnai ėmė skambinti į duris, po kelių minučių jas atidarė pats apsimiegojęs šeimininkas.

Policininkams paklausus, kas atsitiko ir ar nereikia pagalbos, namo šeimininkas ne iš karto suprato, kodėl atvažiavo policija. H.Mossas sakė miegojęs ir nesuprantąs, apie ką kalbama. Pareigūnai dėl viso pikto apžiūrėjo vyro namus ir ant telefono staliuko rado miegantį katiną.

Pasirodo, telefono ragelis nuslydo nuo aparato ir Gingeris, netyčia suspaudęs telefono mygtukus, iškvietė pareigūnus. Įsitikinę, kad pagalbos nereikia, pareigūnai išvažiavo.

H.Mossas sako, kad Gingeris jo namuose gyvena jau 12 metų ir visuomet buvo labai draugiškas katinas. Kartu su Gingeriu dėstytojo namuose gyvena dar du katinai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min