Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 19d. 12:52

Būna ne tik pasakose: nelegalią siuntą į Panevėžio areštinę nešė katinas!

Katė
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Katė

Įvairių gudrybių griebiamasi norint sulaikytiems ar bausmę atliekantiems asmenims perduoti draudžiamų daiktų. Jie slepiami maisto produktuose, drabužiuose, knygose ir kitur. Šįkart draudžiamą daiktą vidurnaktį nešė katinas.

Kaip rašoma Panevėžio policijos pranešime, pirmadienį vakare Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Areštinės ir konvojaus skyriaus areštinės budėtojas stebėjo vaizdus stebėjimo kamerų monitoriuose. Tuoj po vidurnakčio budėtojas vidiniame areštinės kieme pamatė katiną.

Būna, kad kartkartėmis koks murklys pro vartų apačią įlenda kieman, ir dėmesio niekas į jį nekreipia. Bet šio labai jau oraus, išpuoselėto ir tikrai sočiai maitinto būta. Niekas jo nedomino, nieko jis nebijojo ir drąsiai tapeno vienos kameros link. Atsėlino ir atsitūpė prie lango.

O tada... pro kameros, kurioje gyvena administraciniu areštu nubausti žmonės, langą išlindo iš žurnalo susukta tūtelė ir nukrypo katino link. Tas neišsigando – tupėjo lyg prikaltas, niekur nuo lango nesitraukė, nes atnešė, matyt, šeimininkui dovanėlę – makaronų pakelį.

Jį paėmęs areštinės budėtojas rado mobilųjį telefoną ir kortelę su PIN ir PUK kodais. Istorijos, panašios į pasaką, pabaiga nelaiminga – norai neišsipildė!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min