Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Depresijos kamuojamas ir iš cirko pabėgęs šeškas atsirado

Šeškas
Peterio Trimmingo/Wikimedia.org nuotr. / Šeškas
Šaltinis: 15min
0
A A

Depresijos apimtas šeškas, kuris buvo pabėgęs iš Čitos (Rusija) cirko, pagaliau atsirado. Jį sugavo vietos gyventojas Ivanas Furcevas, pranešė chita.ru.

Pasak vyriškio, šešką miesto centre jis pastebėjo vėlų ketvirtadienio vakarą. I.Furcevas iš žiniasklaidos pranešimų žinojo apie švelniakailį bėglį, tad visiškai nenustebo mieste pamatęs tokį gyvūnėlį.

„Jis visiškai naminis, moka atsidarinėti duris, atsišaukia, kai ranka paploji sau per koją. Žinojau, kad šeškas yra pabėgęs iš cirko ir vakare nunešiau jį į zoologijos sodą“, – papasakojo Čitos gyventojas.

Zoologijos sode šeškas gavo ėsti, o po to buvo paguldytas miegoti. Sodo direktorius Anatolijus Šelopuginas pažymėjo, kad kai tik cirko darbuotojai ateis pasiimti šeško, jis jiems bus iš karto atiduotas.

Apie šeško ir dar dviejų cirko gyvūnų – beždžionės ir papūgos patinėlio – pabėgimą paskelbta ketvirtadienį. Tačiau dabar aiškėja, kad visi jie iš cirko paspruko skirtingu metu. Papūga išskrido liepos 5-ąją, šeškas pabėgo liepos 10 dieną, o beždžionė – liepos 12 dieną. Cirko atstovų teigimu, gyvūnai galėjo pasprukti dėl depresijos, kuri juos užklupo dėl ilgai besitęsiančio lietingo oro.

Beždžionė atsirado liepos 13-ąją. Ji buvo aptikta mieganti šuns narve, apsikabinusi narvo šeimininką. Dresuotas šeškas, kaip cirko darbuotojai ir tikėjosi, pats ieškojo kontaktų su žmonėmis, todėl ir nepradingo visam laikui. Papūgos patinas, deja, iki šiol neatsirado. Cirko atstovai tvirtina, kad dėl to labai liūdi viena likusi patelė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min