Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausia Baltijos šalyse labdaringa visų veislių šunų paroda „BIG Match Show“ kviečia registruotis dalyvius

Renginio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pernykštė paroda „BIG Match Show“
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečius metus iš eilės Lietuvoje rengiama labdaringa visų veislių šunų paroda „BIG Match Show“ kviečia registruotis dalyvius. Renginio organizatoriai – bankas „Bigbank“ ir gyvūnų globos organizacija „Lesė“ – primena, kad parodoje gali dalyvauti ir veisliniai, ir protingi bei draugiški beveisliai keturkojai.

Visi užsiregistravę šunys spalio 7 d., 11 val., prie pagrindinio prekybos centro „Panorama“ įėjimo (Saltoniškių g. 9, Vilnius) varžysis skirtingose amžiaus (jauni šuniukai, suaugę šunys ir šunys veteranai) bei dydžio (virš ir žemiau kelių) kategorijose.

Parodos organizatoriai informuoja, kad norintys dalyvauti parodoje maloniai kviečiami registruotis iš anksto. Tai galima padaryti iki spalio 4 d. internetinėje renginio svetainėje, adresu www.bigmatchshow.lt/lt/registracija. Dalyvio mokestis iš anksto užsiregistravusiems – 10 litų, registruojantiems renginio dieną – 15 litų. Šuniukams iš prieglaudų – 7 litai. Visos „BIG Match Show“ surinktos lėšos bus skirtos VšĮ „Lesė“ savanorių globojamų augintinių gyvenimo sąlygų gerinimui ir kasdieninei priežiūrai.

Be keturkojų varžybų, parodoje ir vėl bus paskelbtas ir apdovanotas „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“. Į pretenduoja asmenys, savo poelgiais rodantys pavyzdį visiems gyvūnų augintojams ir taip prisidedantys prie atsakingo požiūrio apie naminių gyvūnų auginimą formavimo.

„BIG Match Show“ – didžiausia kasmetinė labdaringa veislinių ir beveislių šunų paroda Baltijos šalyse, rengiama gyvūnų globos organizacijų kartu su banku „Bigbank“. Parodos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į benamių gyvūnų problemas ir ieškoti galimų jų sprendimo būdų. Taip pat siekiama paremti tokiems gyvūnams prieglobstį suteikiančias organizacijas. Tuo pačiu, skatinant mažinti beglobių gyvūnų skaičių, renginys atkreipia dėmesį į atsakomybę, kurią žmogus prisiima, nusprendęs auginti naminį gyvūną. Renginys tuo pačiu metu vyks Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min