TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Drąsiausia pasaulio katė apgynė 97 metų šeimininkę nuo keturių pitbulių (video)

Šeimininkę išgelbėjusi katė Tiger pati nukentėjo nesmarkiai – šunys jai paliko tik įbrėžimą ant nosies.
Kadras iš „YouTube“ / Šeimininkę išgelbėjusi katė Tiger pati nukentėjo nesmarkiai – šunys jai paliko tik įbrėžimą ant nosies.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jeigu ne ištikima ir bebaimė katė, 97 metų amerikietė galėjo tapti keturių kaimynės pitbulių auka.

Harisone (Mičigano valstija, JAV) gyvenanti 97 metų Sophie Thomas turi būti dėkinga savo 3 metų katei Tiger, kuri nepabūgo stoti į kovą su keturiais grėsmingais priešais, pranešė peoplepets.com.

Savo kieme laisvalaikį leidusi S.Thomas staiga buvo apsupta keturių nežinia iš kur atsiradusių urzgiančių šunų. Kol senolė sustingusi stebėjo, kas vyksta, vienas pitbulis krimstelėjo jai į ranką. Supratusi, kad geruoju viskas nesibaigs, moteris ėmė šauktis pagalbos. „Aš buvau tokia išsigandusi, kad net neatsimenu, ką šaukiau, tačiau mano katė išgirdo mane ir atbėgo“, – pasakoja S.Thomas.

Net nežinau, kuo viskas būtų baigęsi, jeigu mano katė nebūtų atbėgusi į pagalbą, – tvirtina Sophie Thomas.Tiger, kuri prieš tai tūnojo po krūmu, tiesiog „įskrido“ į keturių šunų būrio vidurį. Tada rainė stryktelėjo į šoną ir pradėjo bėgti, o pitbuliai ją nusivijo ir paliko ramybėje moterį. Tuomet S.Thomas jau išsigando ne dėl savo, o dėl savo augintinės gyvybės, tačiau vėliau katė grįžo namo tik su vienu įbrėžimu ant nosies.

S.Thomas vėliau išsiaiškino, kad pitbuliai priklauso vienai kaimynei. Šunys buvo uždaryti į karantiną, o jų šeimininkė neslėpė „besijaučianti siaubingai“ dėl šio incidento.

„Net nežinau, kuo viskas būtų baigęsi, jeigu mano katė nebūtų atbėgusi į pagalbą, – tvirtina S.Thomas. – Ji yra labai meili ir visur mane sekioja. Tiger yra labai draugiška, kadangi mes gyvename tik dviese.“

97 metų senolei katę Tiger padovanojo jos sūnus. Tai – vienintelė S.Thomas gyvenimo kompanionė, tačiau moteris nesiskundžia vienatve ar senatvės vargais. Pasak moters, jėgų jai dar pakanka ir ji jaučiasi taip pat, kaip būdama penkiasdešimtmetė.

„Aš pati viską nudirbu. Nusipjaunu žolę, žiemą nusikasu sniegą. Darau viską, ką dariau visą gyvenimą“, – tvirtina S.Thomas.

Pasak jos, galbūt ji būtų radusi būdą ir kaip apsiginti nuo pitbulių, tačiau Tiger buvo greitesnė ir pirmoji rado išeitį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min