Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dūstantis basethaundas sugebėjo savarankiškai išsikviesti gelbėtojus

Basethaundas
vox child/sxc.hu nuotr. / Basethaundas
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiojoje Britanijoje basethaundų veislės šuo, vos neuždusęs, kai įsipainiojo telefono laiduose, sugebėjo savarankiškai išsikviesti gelbėtojus.

Gyvūnas atsitiktinai letena surinko pagalbos tarnybos numerį 999, o atsiliepusi operatorė išgirdo sunkų dūstančiojo kvėpavimą, skubiai nustatė adresą, iš kurio buvo skambinta, ir nusiuntė ten policininkus, praneša „The Sun“.

Kai niekas neatidarė namo durų, pareigūnai jau ketino jas išlaužti, tačiau nesuspėjo – pasirodė kaimynas iš gretimo namo ir perdavė policininkams atsarginių raktų komplektą.

Policininkai kartu su kaimynu įėjo į namą ir pradėjo tikrinti visus kambarius. Šunį George'ą su aplink jo kaklą apsivyniojusiu telefono laidu svetainėje aptiko kaimynas Paulas Walkeris. Jis nutraukė laidą ir išvadavo šunį.

„Jis buvo apimtas siaubo ir negalėjo išsivaduoti pats“, – sakė P.Walkeris.

Kai George'o šeimininkai, studentė Lydia ir jos tėvas Steve'as Brownas grįžo namo, jiems apie įvykį papasakojo pats kaimynas. Kaip vėliau sakė Lydia, George'ui pasisekė, kad jis sugebėjo surinkti pagalbos tarnybos numerį ir liko gyvas.

„Nelabai įsivaizduojame, kaip jam tai pavyko. Jis nėra labai protingas. Jis netgi kvailokas ir mėgsta kramtyti kojines“, – sakė basethaundo šeimininkė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min