Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gariūnų bėda – šunys

Gariūnų autoverslo centre siautėja benamiai šunys.
15min skaitytojo nuotr. / Prekeiviai tvirtina, kad Gariūnų autoverslo centre siautėja benamiai šunys.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

„15min“ redakciją pasiekė Gariūnų autoverslo centre dirbančių prekeivių laiškas. Jie skundžiasi, kad po turgaus teritoriją bėgioja agresyvūs šunys. Jie ne tik loja, bet ir bando įkąsti.

„Iš pradžių buvo du šunys, paskui atsirado dar vienas – agresyvesnis. Teritorija tapo valdoma nebe žmonių, o šunų. Laisvai bėgiojantys šunys elgėsi gana agresyviai, lojo ant praeivių, neleisdavo pro juos praeiti. Bandymai gintis šunis dar labiau siutino, gyvūnai bandė įkąsti aplink vaikštantiems žmonėms, draskė jų drabužius, rankinukus. Iš šunų išvaizdos matyti, kad jie yra beglobiai ir benamiai: purvini, sulysę, alkani, labai agresyvūs, galbūt net pasiutę“, – laiške rašė autoverslo centre dirbanti moteris.

Teritoriją administruojančios bendrovės „Geruda“ Apsaugos padalinio vadovas Mustafa Ščuckis pripažino – problema egzistuoja, tačiau kaip ją spręsti, jis nežino. Esą šiemet jie „Grindos“ Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos atstovus kvietėsi jau tris kartus. Tačiau šiems vos kartą pavyko pagauti kelis šunis.

„Nemanau, kad jie kompetentingi spręsti tokius dalykus, nes sakė, jog net neturi reikalingų priemonių. Pabandė kažką padaryti, bet nepavyko“, – piktinosi M.Ščuckis.

Šungaudžiai esą teisinosi, kad šioje aikštelėje stovintys automobiliai brangesni už jų butus, todėl jie negali rizikuoti ir skleisti savo gaudyklių tarp šių mašinų.

„Grindos“ direktorius Algimantas Vilūnas nustebo išgirdęs, kad bendrovės specialistai esą galėjo neturėti įrangos gaudyti šunis. Pasak direktoriaus, darbuotojai moka gaudyti ir pagauna beglobius šunis, todėl jis pirmą kartą girdįs apie tokią problemą.

„Gal tarp automobilių bėgiojančių šunų ir negalima pagauti. Tokioje teritorijoje nei iššausi, nei gaudyklę išskleisi. Tačiau tai jų teritorija, ne miesto bendrosios erdvės, todėl jie turėtų ir patys rūpintis, kad šunų nebūtų. Gyvūnai iš niekur neatsiranda“, – kalbėjo A.Vilūnas.

Jo žodžiais, problemų kyla ir dėl to, jog šunys labai jaučia šungaudžius – vos šiems pasirodžius išsislapsto. Tačiau „Gerudos“ atstovams patarė dar kartą kreiptis į „Grindą“. Esą bus ieškoma kokių nors „vaistų“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min