Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausias pasaulyje keturkojis namų tvarkytojas Jesse'as (video)

Jesse'as net moka pamasažuoti nugarą šeimininkei.
Kadras iš „YouTube“ / Jesse'as net moka pamasažuoti nugarą šeimininkei.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jeigu tingite pats tvarkyti savo namus, o namų tvarkytojai samdyti neturite pinigų, išmokykite to savo šunį. Jis neprašys pakelti atlyginimo ir nieko nenugvelbs iš jūsų namų. Gavęs vos kelis skanėstus už darbą, šuo liks patenkintas, kad įtiko savo šeimininkams, ir neburbės, kad reikia dirbti ir švenčių dienomis.

Sakysite, kad tai neįmanoma? Tada susipažinkite, jei dar nesate pažįstami, su Jacko Russelo terjerų veislės šunimi Jesse'u. Penkerių metų Jesse'as pakloja lovas, sukrauna indus į indaplovę, įjungia ir išjungia šviesas, surenka šiukšles ir sudeda jas į šiukšliadėžę, uždaro stalčius ir spintelių dureles, atidaro duris šeimininkei, išblizgina langų stiklus ir atlieka daugybę kitų darbų, kurių patys žmonės nemėgsta daryti.

Jesse'as yra vienas iš žinomiausių šunų Jungtinėse Valstijose. Šeimininkės susuktus filmukus, kuriuose jis demonstruoja savo sugebėjimus, svetainėje „YouTube“ peržiūrėjo milijonai žiūrovų. Apie jį ne kartą rašė spauda. Guvusis Jesse'as savo triukus rodė ne vienoje televizijos laidoje, tarp jų ir garsiojoje Davido Lettermano „Vakaro šou“. Terjerą matė ir televizijos kanalo „Animal Planet“ žiūrovai. Išgarsėjęs Jesse'as buvo pakviestas filmuotis ir fotografuotis reklamoje.

Kaip pasakoja Jesse'o šeimininkė Heather Brook, ji savo augintinį nuo mažų dienų dresuoja naudodama tik skatinimo už pozityvų elgesį ir vadinamojo klikerio metodus (kas tai yra, galite perskaityti čia). Niekada nėra naudojama jokia prievarta ir jokios bausmės.

„Jesse'as pats pasirenka daryti tai, ką jūs matote vaizdo įrašuose. Už atliekamus triukus jis gauna skanėstų ir dėl to mėgsta mokytis naujų dalykų. Mane ir Jesse'ą sieja stiprus ryšys, kurį sukurti padėjo abipusė meilė, pagarba, kantrybė ir pasitikėjimas.“, – aiškina H.Brook.

Pasak merginos, kai Jesse'as nesimoko naujų triukų, jis elgiasi taip pat, kaip ir bet kuris kitas šuo:  mėgsta žaisti su kamuoliu, rausti kiemą ieškodamas driežų, draskyti savo pliušinius žaislus, plaukioti ir eiti pasivaikščioti su šeimininke.

Vieną iš paskutiniųjų šeimininkės Heather kurtų filmukų apie Jesse'o namų ruošos darbus jau peržiūrėjo 1,9 mln. žiūrovų:

VIDEO: Useful Dog Tricks performed by Jesse (Original Video)

Jesse'o „treniruočių“ video:

O čia galite pasižiūrėti, kaip Jesse'as mokosi nepritariamai purtyti galvą. Fone girdėti, kaip po kiekvieno sėkmingo bandymo šeimininkė spusteli minėtąjį klikerį:

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min