Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 1d. 19:35

Gydytoja stebuklus daro ne tik operacinėje

Inga Julija Sruogienė su šuniu
HAPPY365 nuotr. / Inga Julija Sruogienė su šuniu

Medicinos mokslų daktarė gydytoja otorinolaringologė, audiologė Inga Julija Sruogienė – ne tik mažųjų pacientų mylima gydytoja Santariškių ligoninės Vaikų skyriuje, bet ir keturkojų gelbėtoja.

„Vieną šuniuką radau Druskininkų miške, vos pašliaužė iš bado. Atgaivinau, paauginau ir suradau naujus namus kaime. Kalytę be vienos kojos pamačiau prieglaudos skelbimuose – neištvėriau, nuvažiavau, pasiėmiau, deja, ji po kiek laiko pabėgo į miškus, niekaip neradau, nors ieškojom dieną naktį ir klijavom skelbimus visose apylinkėse. Paskui vaikai prie konteinerio rado katinuką – atrodė, beviltiškas, bet irgi išslaugiau, pagydžiau, radau gerus šeimininkus, dabar jis – priglaudusių žmonių dukrelės numylėtinis, namų karalius! O kartą, šaltą žiemos naktį, teko dalyvauti ekstremaliame gelbėjime: išlipusi iš mašinos išgirdau šuns cypimą, garsas sklido iš kažkur giliai. Pasišvietusi prožektoriumi pamačiau, kad cypia šuo, įkritęs į šulinį. Baltas samojedas.

Išlipusi iš mašinos išgirdau šuns cypimą, garsas sklido iš kažkur giliai.

Nedvejojau nė minutės – nusimečiau kailinius, batus ir tiesiog be jokios virvės leidausi į šulinį, remdamasi rankomis ir kojomis. Nenoriu net pagalvoti, kas būtų, jei būtų... Bet aš jį ištraukiau, todėl man baisu skaityti apie policininkus, kurie nesileido į šulinį, girdėdami vaikų verksmą. Aš to nesuvokiu – juk yra instinktas gelbėti silpnesnius! Net negalvojant apie save. Dabartinė mano augintinė Alta – iš prieglaudos, jau ruošėsi ją užmigdyti, nes neatsirado norinčių įsivaikinti nemažą kelerių metų senumo šunį. Kai perskaičiau jos istoriją, neištvėriau – atvažiavau ir išsivežiau į namus. Tapom neperskiriamos draugės, Alta man net į vonią neleidžia nueiti!“ – pasakoja gydytoja.

Staigmena prie Ukmergės degalinės

„Prieš kelias dienas, važiuojant į sodybą ir sustojus Ukmergės „Lukoil“ degalinėje, vėl laukė staigmena. Į vilkšunį panašus šuo blaškėsi po teritoriją ir glaudėsi prie žmonių. Kaip sakė darbuotojai, jis atklydo į degalinę sausio 23 d., visas išsekęs, žmonės jam pirkdavo dešreles, o jis, kelias suėdęs, vėliau maistą kaupė po sniegu. Kasė ir kasė atsargas badmečiui. Nors mašinoje jau vežiau savo du šunis, kitaip negalėjau – pasiėmiau ir priklydėlį.

HAPPY365 nuotr./Ingos rastas šuo
HAPPY365 nuotr./Ingos rastas šuo

Jaunas, meilus, jis žinojo namų elgesio taisykles, klausė komandų. Tik kelias dešras nuo stalo pačiupo ir bandė užkasti po kilimu – buvo išbadėjęs, kaupė atsargas... Kitą dieną apėjau visą kaimą, ieškodama jam šeimininkų. Ir kokia sėkmė – jį priglaudė Kamilės šeima Užulėnio kaime. Naujakuriai kaip tik ketino ieškoti šuns. Davė jam didelę šiltą būdą, maisto. Naujieji šeimininkai jį pavadino Lakiu – vardas reiškia laimę, sėkmę. Bet gal kažkur verkia jo buvę šeimininkai, netekę ir neradę mylimo šuns? – klausia gydytoja ir dalijasi nuotraukomis, kuriose – keturkojų gelbėtoja Inga, naujoji šeimininkė Kamilė ir Lakis.

Jei žinote daugiau apie šį šuniuką iš nuotraukos, parašykite į laimingų istorijų FB puslapį HAPPY365.

Temos: 2 Šuniukas Šuo
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min