Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 6d. 20:55

Gyvas šeimininko palaidotas šuo po žeme išbuvo 40 valandų, bet išgyveno

Vilniaus čigonų tabore
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Asociatyvinė nuotrauka: šunys neretai tampa žmonių žiauraus elgesio aukomis.
Daugiau nei 40 valandų po žeme išbuvęs šuo, kurį gyvą užkasė jo šeimininkas, liko gyvas, praneša italų žiniasklaida, kurią cituoja tvn24.pl. Keturkojį išgelbėjo policijos pareigūnai, gavę pranešimą apie gailų gyvūno inkštimą, sklindantį iš po žemės.

Italijos visuomenė pasipiktinusi tokiu savininko žvėriškumu, o šimtai žmonių nori pasirūpinti per stebuklą išgelbėtu šunimi Jerry.

Gaištantis po žeme

Kai policijos pareigūnai atvyko į nurodytą vietą kaime netoli Brešos Šiaurės Italijoje, pamatė žemėje duobę, užpiltą plytomis. Iš ten ir sklido vis tylesnis inkštimas. Pradėję rankomis atkasinėti pusės metro aukščio akmenų, plytų ir žemių krūvą, po ja pamatė gaištantį šunį užrištomis akimis.

Gyvūnas buvo išsekęs, sunkiai kvėpavo, negalėjo pajudėti. Šuo tuoj pat buvo atiduotas veterinarų globai.

Atsakys už žiaurumą

Buvo nustatyta, kad gyvūno savininkas yra tos pačios vietovės gyventojas. Atvestas pas pareigūnus vyras pareiškė, kad šuo kape, kurį jis jam iškasė, praleido per 40 valandų. Vyras bus teisiamas dėl gyvūno kankinimo. Koks likimas lauks šuns, taip pat spręs teismas.

Kaip praneša žiniasklaida, šuns šeimininkas yra medžiotojas, kuris nusivylė vis prastesniais gyvūno sugebėjimais medžiojant ir nusprendė be gailesčio juo atsikratyti.

Šuo sveiksta

Po keturių dienų, kai buvo išgelbėtas, Jerry jau pats ėda, laka vandenį ir gali judėti. Jo būklė gerėja, o veterinarai tikina, kad šuns gyvybei pavojus negresia. Gyvūnu nori rūpintis šimtai žmonių iš visos Italijos, kuriuos sujaudino ši istorija.

Teisme, kai bus teisiamas šuns šeimininkas, pasisakyti pageidauja ir Italijos turizmo ministrė, ištikima gyvūnų gynėja Michela Vittoria Brambilla. Ji tikina ketinanti reikalauti, kad vyras atlygintų žalą, kurią patyrė šalies įvaizdis dėl tokio jo negailestingo elgesio su augintiniu. „Tai, kas atsitiko, yra nacionalinė gėda“, – pareiškė ministrė, kuri yra atsakinga ir už Italijos įvaizdį pasaulyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min