TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvūnų globos organizacija „SOS gyvūnai“ švenčia 2-ejų metų gimtadienį

„SOS gyvūnai“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „SOS gyvūnai“ savanorė su augintiniu
Šaltinis: 15min
0
A A

Savanoriška gyvūnų globos organizacija „SOS gyvūnai“ vasario 1 d. švenčia 2-ejų metų gimtadienį. Tai puiki proga padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie beglobių gyvūnų gelbėjimo ir padėjo surasti šiltus namus beglobiukams. Kam dėkojame? Nuoširdžiai dėkojame savanoriams, rėmėjams, žurnalistams ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie beglobių gyvūnų gerovės. Ačiū!

Vasario 1 d. skelbiame atvirų durų dieną ir kviečiame mus aplankyti bei apžiūrėti kaip gyvena mūsų globotiniai. Visi norintieji gali apsilankyti prieglaudoje (Žalgirio g. 60, Vilnius) arba užsukti į katiniukų pievelę prekybos centre „Ozas“. Mes Jūsų lauksime visą dieną.

Ar laukiame dovanų? Žinoma :) tiksliau, dovanų laukiame ne mes, o mūsų globotiniai. Pastovaus finansavimo mūsų organizacija kol kas neturi, tad išsilaikom iš paaukotų bei savo lėšų. Taigi, didžiausia dovana bus jei skirsite mūsų organizacijai 2 procentus nuo pajamų mokesčio. Jūs visiškai nieko neprarasite, tačiau suteiksite galimybę sau ir kitiems pasidžiaugti laimingomis gyvūnų istorijomis.

„SOS gyvūnai“ (buvęs pifas.lt) komanda išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Per praėjusius metus buvo išgelbėti ir naujus namus surado 1395 beglobiai gyvūnai. Šiuo metu prieglaudoje gyvena 65 katės ir 33 šunys. Organizacijoje dirba savanoriai, kurie be atlygio aukoja savo laiką ir jėgas. „SOS gyvūnai“ gali globoti gyvūnus tik padedami visuomenės narių. Be pinigų gydymui, be savanorių, be narvelių, žaisliukų, maisto, interneto svetainės mes būtume bejėgiai.

Ką nuveikėme per dvejus metus? Darbų daug ir sunku išskirti svarbiausius, todėl paminėsim tik kelis paskutinius. 2008 m. surinktų 2 proc. nuo GPM dėka, jau atliekami baigiamieji, pirmos EU standartus atitinkančios, gyvūnų nemigdančios  prieglaudos Lietuvoje, statybos darbai. Prieglauda leis išgelbėti dar daugiau beglobių Lietuvos gyvūnų bei pagerinti jų laikymo kokybę. Taip pat projektas „Kačių namelis“ prekybos centre „Ozas“, kuris vyksta iki šiol. Šio projekto dėka apie 100 beglobių kačių surado naujus šiltus namus.

Mus rasite: Žalgirio g. 60, Vilnius.
Kontaktai:
Ilona Mezenceva, „SOS gyvūnai“ vadovė, 8 603 33100
Sandra Bričkuvienė, „SOS gyvūnai“ savanorė, 8 673 99342
www.sos-gyvunai.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min