Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvūnų prieglaudos su siaubu laukia meilės pavasario

Kauno šuniukai
„Lesės“ nuotr. / Maži šuniukai
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau dabar vis dar remontuojama gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglauda Vilniaus pakraštyje yra perpildyta gyvūnėlių, niekad neturėjusių arba dėl paslaptingų priežasčių staiga netekusių prieglobsčio.

Nebetelpančius prieglaudose ar susirgusius gyvūnus nepasiduodantys mūsų savanoriai slaugo namuose, kartais priglausdami po šešis ar net daugiau nelaimėlių. Visi šie gyvūnai ir jų laikini globėjai laukia tų mylinčių ir atsakingų šeimininkų atsiradimo.

Įžengus į prieglaudą matai, kaip iš narvelių žvelgia baikščios akytės, kuriose atsispindi išgąstis, išdavystės skausmas, nusivylimas, bet ir negęstanti viltis.

Tuo tarpu į prieglaudą nuolat skambina žmonės, kai kurie vėliau ir pasipiktina, jei prieglauda negali priimti dar vieno gyvūno, dėl vietų trūkumo ir dėl to, kad dažniausiai rūpestingasis pranešėjas apsiriboja suteikti gyvūnui pagalbą tik skambučiu, o prieš priimant gyvūnėlį į prieglaudą, jį būtina parodyti veterinarui, kuris patikrina, ar gyvūnas yra sveikas, kad neužkrėstų kitų prieglaudoje susispietusių gyvūnų.

Ir net tokiu atveju kartais ligų neišvengiama, nes kiekvienos ligos tyrimas kainuoja, o pasitaiko, kad liga dar inkubaciniame periode ir gyvūnas, atrodęs sveikas, gali susirgti ir užkrėsti kitus.

Labai tikimės, kad atsiras atsakingų šeimininkų ir rūpestingų žmonių, kurie dar iki pavasario susigriebs ir strerilizuos savo augintinį ar po balkonu apsigyvenusią katytę.Meilės ir rūpestingumo dienos proga labai noriu padėkoti visiems gyvūnų organizacijų veikloje dalyvaujantiems savanoriams, kurie diena po dienos po darbo ar laisvą minutę skuba į prieglaudą valyti narvų, leisti gyvūnams vaistų, vežti juos pas veterinarą ir kartais, deja, palydėti į paskutinę kelionę.

Diena po dienos jie nepasiduoda ir džiaugiasi kiekviena pergale, kiekvienu gyvūnėliu, pagaliau iš naujo radusiu namus. Ta kasdienybė, deja, nesibaigia, nes prieglauda niekad neištuštėja – gyvūnų, kuriems reikia prieglobsčio ir pagalbos, nemažėja.

Su siaubu kiekvienas savanoris laukia pavasario, kai prasideda piršlybų ir vadų metas, kai ne tik laukiniai gyvūnai atsiveda po kelis palikuonis, bet ir namie nenulaikyti dėl tos pačios priežasties su savo mažais pūkuotukais šaltakraujiškai išmetami į gatvę.

Todėl labai tikimės, kad atsiras atsakingų šeimininkų ir rūpestingų žmonių, kurie dar iki pavasario susigriebs ir strerilizuos savo augintinį ar po balkonu apsigyvenusią katytę.

Norėdami pagelbėti, sutelkėme savo ir veterinarų pajėgas. Padėti įgyvendinti šį tikslą organizuojame sterilizacijos akcijas, kurių metu veterinarijos klinikos šias procedūras teikia mažesne kaina. Jų sąrašą rasite mūsų tinklalapyje.

Linkime abipusės meilės ir rūpesčio Jums ir Jūsų augintiniams.

Gyvūnų prieglauda Vilniuje „Lesė“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min