Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvybės vagonėlių atvirų durų dienos renginyje – stebuklingi skaičiai

Renginio akimirka
LGGD nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį šeštadienį Fabijoniškėse apylinkių gyventojų dėmesį turėjo patraukti akordeono skleidžiama melodija. Toks muzikinis fonas viso Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėlių atvirų durų renginio metu skambėjo atėjusiems gyvūnų mylėtojams bei gyvūnų problemoms neabejingiems lankytojams.

Gyvybės vagonėlių savanoriai tikrai pasistengė organizuodami renginį. Buvo pasirūpinta gyva muzika, užkandžiais, karšta arbata, mini ekskursijomis su asmeniniais gidais, įdomiomis istorijomis. Renginį aplankė ir garsūs žmonės: Henrikas Vaitiekūnas, Dalius Mertinas, Linas Karalius, Rita Miliūtė. Nemažai lankytojų atėjo nešini dovanomis: gultais, žaislais bei maistu gyvūnams ir noriai aukojo – renginio metu surinkta 560 Lt suma. Taip pat 15 žmonių panoro tapti savanoriais.

LGGD nuotr./Renginio akimirka
LGGD nuotr./Renginio akimirka

LGGD Vilniaus skyriaus projektų vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė: „Įdėjome nemažai darbo. Reikėjo apgalvoti viską: kur reklamuotis, kas ir kaip vyks per renginį, kas dalyvaus, kokiems netikėtumams pasiruošti. Neįsivaizduoju, kaip viską būtume padarę be rėmėjų pagalbos: internetinės parduotuvės auau.lt savininko Dainiaus, spaustuvės „Friskas“ atspausdintų skrajučių, „Media solution” pagamintų marškinėlių, „Mūsų kepyklėlės“ patiektų skanėstų,  LIJOT atstovo Arno bei muzikanto Šarūno Mikelionio. Žmones sukviesti į renginį taip pat padėjo „Savanorių biuras“, delfi.lt, bernardinai.lt, „Grožio Guru“, alfa.lt, 15min.lt, Jaunimo reikalų departamentas, „Eurodesk Lietuva“, diena.lt.“

Klausiami savanoriai tvirtino, kad matyti per 100 neabejingų žmonių buvo stebuklas ir kad apsilankiusiųjų skaičius viršijo visų lūkesčius. Taip pat visus pradžiugino tai, kad net septyni gyvybės vagonėlių globotinai rado naujus namus, nes paprastai tai pavykdavo padaryti geriausiu atveju per porą savaičių.

LGGD Vilniaus skyriaus paramos projektų koordinatorė Sigita Galdikaitė: „Manau, kad visi, kurie organizavo renginį, pamiršo, ką reiškia ilgai miegoti, nes prireikė labai daug darbo ir pastangų, kad viską būtų galima suspėti suorganizuoti per savaitę. Tačiau neabejoju, kad vėl darytume ir darysime tą patį – renginys tikrai pavyko, ir mūsų pastangos buvo įvertintos. Nuoširdžiai dėkojame visiems atėjusiems ir kviečiama apsilankyti vėl.“

Norėdami sužinoti daugiau apie gyvybės vagonėlius, apsilankykite www.beglobis.lt.

LGGD nuotr./Renginio akimirka
LGGD nuotr./Renginio akimirka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min