Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į katiną taikliai šovęs vilnietis: „Jis man trukdė miegoti!“

Ginklas
Photos.com nuotr. / Ginklas
Šaltinis: 15min
0
A A

Už gyvūno suluošinimą teismas skyrė Jonui Vinickui piniginę baudą ir konfiskavo šautuvą.

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį už žiaurų elgesį su gyvūnais bei skyrė vilniečiui 2 600 litų baudą, o taip pat konfiskavo pneumatinį šautuvą, pažymima teismo atstovo ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Audrio Kutrevičiaus penktadienį išplatintame pranešime.

Jonas Vinickas (gim. 1958 m.) nuteistas už tai, kad š.m. liepos 4-osios vakarą apie 22.17 val. būdamas savo buto Vilniuje balkone, iš orinio šautuvo „Cometa“ šovė į kieme buvusį juodos spalvos katiną. Po šūvio gyvūnas buvo suluošintas – pažeistas stuburas, dėl to jis sunkiai valdo dubenį ir galines kojas.

Kaltinamasis teisme kaltu prisipažino visiškai ir paaiškino, kad tą vakarą jis miegojo, buto balkono durys buvo atidarytos. Po balkonu pradėjo garsiai miaukti katinai, jie nedavė jam miegoti. Jis pabudęs labai dėl to supyko, spontaniškai kilo mintis paimti orinį šautuvą „Cometą“ ir šauti į katinus, kad jie išsigąstų ir apsiramintų. Kiek prisimena, šovė vieną kartą, tačiau į katinus nesitaikė. Anot kaltinamojo, po šūvio katinai pasislėpė po balkonu. Po to jis nuėjo miegoti. To, kad jis pataikė į katiną – nežinojo. Dėl savo elgesio nuoširdžiai gailisi.

Apie nederamą elgesį su gyvūnais policijai pranešė tame pačiame name gyvenanti moteris. Atvykę policijos pareigūnai sužalotą katiną, kuris nevaldė galinių kojų, nuvežė į UAB „Grinda“.

Žinių apie tolesnį katino likimą teismas neturi.

Teismas taip pat konfiskavo ir šios nusikalstamos veikos įrankį – pneumatinį šautuvą.

Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min