Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkaušęs kaunietis įsiūtį išliejo ant bejėgio gyvūno

jpg Į policijos komisariatą reikiamu laiku vakar nenuvykęs E.Mažinskas neslėpė egzekucijos neprisimenantis.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Į policijos komisariatą reikiamu laiku vakar nenuvykęs E.Mažinskas neslėpė egzekucijos neprisimenantis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nuošalioje Žemųjų Šančių gatvelėje įvykęs smurto protrūkis įtariamajam gali stipriai atsirūgti. Mažam kačiukui sprandą nusukęs Evaldas Mažinskas už žiaurų elgesį su gyvūnais gali būti pasiųstas už grotų.

Vaizdas, kurį 49 metų Vidos Bernackienės dukra Egidija užvakar ryte išvydo tiesdama rankas atidaryti šaldytuvą, šokiravo paauglę – prieš mėnesį dovanų gauta jos katytė, vardu Murka, gulėjo ant žemės ir nerodė jokių gyvybės ženklų. Nustėrusi paauglė iškart griebė mobilųjį telefoną ir jame surinko savo motinos numerį. Ši, sužinojusi apie tai, kas nutiko, nedelsdama paskambino į policiją.

Į Spynų gatvę atskubėję Panemunės policijos komisariato tyrėjai egzekucija įtariamą E.Mažinską rado neblaivų. Nufotografavę nusikaltimo vietą, surinkę rastus įrodymus ir paėmę gyvūnėlio kūną, pareigūnai įtariamąjį nuvežė į komisariatą, kad šis išsiblaivytų.

Užvakar vakare, vyrą paleisdami namo, policininkai šiam į rankas įteikė šaukimą ir prigrasė, kad jis jau kitą rytą atvyktų į komisariatą duoti parodymų.

Į komisariatą neatvyko

„Mano dukra katytę jau buvo spėjusi pamilti. Po nelaimės ji patyrė šoką, jai buvo pakilusi temperatūra“, – pasakojo V.Bernackienė. Moteris, kuri kartu su E.Mažinsku yra Spynų gatvėje esančio namo bendrasavininkai, pasakojo, jog iš policijos komisariato užvakar vakare grįžęs vyriškis jai prisipažino egzekucijos neprisimenantis. To E.Mažinskas neneigė ir vakar po pietų Spynų gatvėje apsilankiusiam „15min” žurnalistui.

„Ryte turėjau nuvažiuoti į komisariatą“, – rankoje laikydamas šaukimą, kalbėjo vyras, leidęs suprasti, jog nuvykti pas pareigūnus jam sutrukdė ryte prasidėjusios išgertuvės.

Laikinai Panemunės policijos komisariato viršininko pareigas einantis Ramūnas Grigonis patvirtino vakar nesulaukęs 53 metų E.Mažinsko vizito. Anot pareigūno, vyrą prisišaukti į komisariatą bus bandoma šiandien.

„Pasikalbėsime su juo, pasižiūrėsime, kaip jis viską paaiškins ir tada galbūt jam pareikšime įtarimus“, – teigė R.Grigonis, paminėjęs, jog nužudytas gyvūnas buvo atiduotas į ekspertų rankas.

Šiandien, 10.30 val., Panemunės policijos komisariate kartu su savo dukra Egidija apsilankys ir V.Bernackienė. Moteris bei mergaitė su ikiteisminį tyrimą atliekančiu pareigūnu turės pasidalinti kraupaus ryto prisiminimais.

E.Mažinskui už žiaurų elgesį su gyvūnais gresia viešieji darbai, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min