Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 10d. 15:17

„Impuls“ sporto klube Kaune – neįtikėtinas lankytojas

„Impuls“ sporto klube pagautas apuokas
„Impuls“ nuotr. / „Impuls“ sporto klube pagautas apuokas

Atvykusi į darbą lapkričio 9-osios rytą, sporto klubo „Impuls“ trenerė Edita Poškaitienė pastebėjo nelauktą lankytoją: „Žalgirio“ arenos balkone blaškėsi apuokas. „Sportuot atskrido nauja narė. Veržėsi į grupinę treniruotę, bet pakliuvo į asmeninę“, – šmaikštavo klubo darbuotojai. Nelauktas „sportininkas“ dovanojo visiems nemažą šūsnį gerų emocijų.

„Atvykusi į areną apie 11 val. pamačiau balkone, ties aerobikos užsiėmimų salės langais, tinkle įsinarpliojusį paukštį. Atrodė iš pradžių, kad jis salėje. Niekas jo iki tol nebuvo pastebėjęs. Paukštis blaškėsi, norėjo man įkirsti į ranką. Ar nebijojau paimti? Tikrai ne. Skubėjau gelbėti. Atrodė jis persigandęs, įbaugintas. Gudriai paėmiau, matyt. Tačiau padėjus ant balkono krašto neskrido“, – istoriją ėmė pasakoti E.Poškaitienė.

„Impuls“ nuotr./„Impuls“ sporto klube pagautas apuokas
„Impuls“ nuotr./„Impuls“ sporto klube pagautas apuokas

Trenerė svarstė, kad apuoką į balkoną galėjo įvaryti kokie agresyvūs paukščiai. Viena jo akis buvo sužeista – paraudusi. Galiausiai ji išnešė nelauktą svečią ant Nemuno salos pievutės. Netrukus jis suplasnojo sparnais ir nuskrido.

„Atrodo, paprastas paukštelis, o tiek daug emocijų visiems sukėlė. Klientė mane visur lydėjo ir nuotraukas darė. Būdavo, kad koks žvirblis įlėkdavo į aerobikos salę, bet toks gyvis pirmą kartą apsilanko“, – prisiminusi nusijuokė penktus metus „Impuls“ dirbanti Edita.

Pamatęs „Žalgirio“ arenoje pagautą paukštį miškininkas Raimundas Ereminas įvertino: „Tai mažasis apuokas. Jie vieni dažniausių Lietuvoje. Gyvenvietėje įprasti. Iš nuotraukos galima teigti, kad veidas apuoko – labai piktas. Kai būna ramus, apuoko veidas atrodo visai kitaip.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min