Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 29d. 15:20

Vokiečiai ketina bausti zoofilus, iki šiol seksas su gyvūnais buvo nebaudžiamas

Gyvūnų prieglaudos „SOS gyvūnai“ globotiniai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gyvūnai

Seksas su gyvūnais – daugeliui tai iškrypimas, tačiau kai kuriems – meilės išraiška. Vokietijoje daugiau kaip po 40 metų valdžiai bus teikiamas įstatymo projektas, kuriame bus numatytos baudos zoofilams.

Šalies vyriausybė nori uždrausti laisvą seksą su gyvūnais. Nuo 1969 metų šalyje zoofilija nebuvo baudžiama, nebent gyvūnas patirdavo traumą. Traumos nėra – nėra ir nusikaltimo. Tiesa, vokiečiai sekso su gyvūnais propaguotojus vadina švelnesniu terminu – sodomistais. Sodomija kildinama iš Biblijoje minimo Sodomos miesto, kurio gyventojai buvę ištvirkę ir nedori. Sodomija laikomas lytinis ištvirkavimas, kuriam būdingas potraukis gyvūnams, o zoofilija vadinamas lytinis iškrypimas, pasireiškiantis potraukiu ištvirkauti su gyvuliais. 

Dabar vokiečiai sumanė sodomistus kaip reikiant bausti. Įstatymo projekte numatyta, kad seksas su gyvūnais bus baudžiamas 25 000 eurų bauda. Net ir vokiečiui, tai yra didžiulė pinigų suma, rašo spiegel.de.

Portalo duomenimis, šalyje yra sodomijos palaikytojų, veikia orumai, kuriuose žmonės išreiškia savo nuomonę. Galima rasti organizacijų, kurios viešai skelbia esančios už „toleranciją ir išaiškinimą bei „už laisvai praktikuojamą zoofiliją be socialinės diskriminacijos“. Kas apsilanko šiuose puslapiuose, gali paskaityti, jog gyvūnų fetišistai pasisako už glaustimąsi su gyvūnais, tačiau smurto esą netoleruoja. Jų teigimu, seksualinė meilė su žiaurumu neturi nieko bendra.

„Kaip gi taip nutiko, kad Vokietijoje vėl prabilta apie draudimą?“ – klausia spiegel.de. Jų nuomone, vyriausybė nori dar labiau užaštrinti savo konservatyvų požiūrį.

Varomąja jėga yra gyvūnų globėjai, kurie griežtai pasisako, kad seksas su gyvūnais yra nenormalu, šis negali niekam pasiskųsti ir yra priverstas tyliai kentėti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min