Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejaus proga Neringa dovanų gavo briedžiuką

Briedžiukė dabar auga Neringos miške.
N.Pociaus nuotr. / Briedžiukė dabar auga Neringos miške.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

50-etį švenčiančiai Neringai šiemet teko gyva dovana. Šalčininkų rajone gyvenantys ūkininkai miestui padovanojo savo globotinę – briedžiukę Meilę.

Neringos gyventojai ir svečiai jau spėjo susitikti su draugiška naująją Kuršių nerijos miškų gyventoja,  besikėsinančia į visų sutiktųjų skanėstus.

Kaip pasakoja Meilę radęs ir auginęs Marius Rupšlaukis, gegužės mėnesį į jo sodą užklydusi vos kelių dienų briedžiukė – dabar jau savarankiška, galinti gyventi be žmogaus globos. „Neringai padovanoti briedžiukę nusprendėm, nes žinom, kad čia gyvena geri žmonės, nemedžioja. Tad nutarėm, kad padovanodami neringiškiams taip ją išgelbėsim“, – teigė M.Rupšlaukis, mėgstantis atostogauti Neringoje.

N.Pociaus nuotr./Briedžiukė vardu Meilė
N.Pociaus nuotr./Briedžiukė vardu Meilė

Neįprasta dovana džiaugiasi Neringos savivaldybės tarybos narys  Dovydas Mikelis, pastebėjęs, kad šiuo metu Kuršių nerijoje gyvena apie 49 briedžius, tad sutapimas ar ne – ši bus 50-oji.

Vis dėl to, kaip pastebėjo Neringos savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas aplinkosaugai ir ekologijai Viktoras Kolokšanskis, briedžiukė Meilė turi sugrįžti į tikrąjį laukinį gyvenimą, todėl žmonės susitikimų su ja turėtų vengti.

„Jei iš tiesų norite, kad ji gyventų ilgą ir  laimingą gyvenimą, nemaitinkite, nerodykite jokio dėmesio, o geriausia būtų šiek tiek pabaidyti, kad ji gyventų kuo toliau nuo žmonių ir Neringos gyvenviečių“, – ragino V.Kolokšankis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min