Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 3d. 20:35

Kačių kainą bandė pakelti „papuošdama“ jas auskarais (video)

Moteris tikėjosi auskarais „papuoštas“ kates parduoti.
Kadras iš „Youtube“ vaizdo įrašo / Moteris tikėjosi auskarais „papuoštas“ kates parduoti.

JAV Pensilvanijos valstijoje 35 metų Holly Crawford trims katėms pravėrė auskarus ir bandė jas parduoti internetu. Tačiau pasipelnyti iš to moteriai nepavyko – kates perėmė gyvūnų globėjai, o moteriai pateikti kaltinimai gyvūnų kankinimu siekiant pasipelnyti.

Skelbimai, kuriuose siūloma įsigyti tris „gotiškas kates“ su auskarais, internete pasirodė 2008 metų gruodį. Iš viso trims katėms buvo įverta 10 auskarų, pranešė „Times Leader“. Vienai katei ant uodegos buvo užmautas žiedas, dėl kurio į ją negalėjo pratekėti kraujas ir uodegą teko amputuoti. Teigiama, kad kates moteris norėjo parduoti už kelis šimtus dolerių.

Apie tai sužinoję vietos gyvūnų teisių gynėjai kreipėsi į pareigūnus. Šie apsilankė moters namuose ir rado tris taip sužalotas kates. Jos buvo perduotos vietos Gyvūnų apsaugos nuo žiauraus elgesio draugijos (SPCA) veterinarams, kurie ištraukė auskarus ir priglaudė kates. Kadangi dėl incidento H.Crawford buvo iškelta byla, katės liko draugijos globoje kaip daiktiniai įrodymai.

Teismo posėdyje antradienį liudijusi veterinarė Melinda Merck teigė, jog auskarų įvėrimas katėms sukėlė skausmą, į ausis įverti auskarai pakenkė jų klausai, o į odą kakle bei per uodegą perverti auskarai pakenkė jų pusiausvyros jausmui, gyvūnams dabar sunkiau vaikščioti ir šokinėti. „Jos buvo suluošintos ir subjaurotos“, – sakė M.Merck.

Kaltinamosios advokatai teigė, kad šis poelgis buvo nepiktybinis ir ji nenorėjo gyvūnų sužaloti. Be to, verdama auskarus ji naudojo sterilizuotas adatas, o vėliau prižiūrėjo, kad žaizdos gytų. Moteris tikino galvojusi, kad auskarų vėrimas katei yra tas pat, kaip žmogui.

Bylos svarstymas tęsiasi.

Siūlome žiūrėti vaizdo įrašą apie „gotiškas kates“:

 

VIDEO: 'Gothic kitten's seized from Sweet Valley - timesleader.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min