Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 11d. 09:11

Kaimas pakraupęs: vilkai palieka tik šunų galvas

Vilkas
Photos.com / Vilkas

Pasvalio rajono Porijų kaimo gyventojus šiurpina paslaptingi išpuoliai, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Pastaruoju metu kažkas įjunko pjauti namų kieme prie grandinės pririštus šunis.

Iš po nakties į kiemą išėję šeimininkai kartais randa tik prie grandinės numestą šuns galvą. Kūnas dažniausiai būna dingęs, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Kraupūs įvykiai Porijuose prasidėjo prieš gerą mėnesį ir nesiliauja iki šiol. Per tą laiką kaimiečiai neteko mažiausiai penkių šunų.

Kaimo gyventojai spėlioja, kad jų šunis pjauna iš miško atbėgantys vilkai. Kai kurie kaimiečiai savo namų tvoras apraišiojo raudonais skudurais – taip tikisi apsisaugoti nuo įžūlių plėšrūnų. Veterinarijos specialistai apžiūrėjo viename kieme plėšrūnų paliktas pėdas ir patvirtino kaimiečių spėliones, kad į miškų apsuptą Porijų kaimą užklysta vilkai.

Vietos gyventojai mano, kad kaimui gali keršyti vilkas – mat prieš kiek laiko medžiotojai nušovė patelę. Tačiau išmanantys medžioklę žmonės atmeta šią romantišką versiją. Iš rastų kelių gyvūnų pėdsakų specialistai sprendžia, kad vilkai moko medžioti jauniklius. Jų aukomis tampa grandine pririšti nedideli šunys.

Praėjusią savaitę Porijuose gyvenanti Manefa Morkūnienė pavakare išėjo iš trobos ir nustėro. Kieme stovėjo vilkas. Pamatęs moterį jis nepuolė bėgti. Tik tada, kai M.Morkūnienė ėmė pliaukšėti delnais, vilkas nenoriai apsisuko ir nubidzeno. 

Temos: 1 Šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min