Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 13d. 13:56

Kalifornijoje katinas namo grįžo su strėle galvoje

Strėlė pervėrė katino Maxo galvą.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Strėlė pervėrė katino Maxo galvą.

Santa Kruzo miesto Kalifornijos valstijoje veterinarai išgelbėjo gyvybę katinui, kurio galvą kažkoks niekdarys peršovė strėle, pranešė naujienų agentūra „Associated Press“.

Kaip teigiama, šiuo metu gyvūnas sveiksta po operacijos ir jo gyvybei pavojus nebegresia.

Katino vardu Maxas šeimininkai papasakojo, kad prieš kurį laiką katinas išėjo pasivaikščioti ir jie jo nematė dvi dienas. Kai Maxas sugrįžo namo, jo galvoje stirksojo strėlė. Nepaisant to, sugrįžęs Maxas pirmiausia patraukė prie savo maisto dubenėlio. Pasak šeimininkų, reginys juos abstulbino – Maxas atrodė tarsi pasipuošęs Helovino kostiumu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Strėlė pervėrė katino Maxo galvą.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Strėlė pervėrė katino Maxo galvą.

Šeimininkai nedelsdami savo augintinį nuvežė pas veterinarus. Specialistai nustatė, kad strėlė iššauta iš arbaleto. Šeimininko Brado Paquino nuomone, šį nusikaltimą greičiausiai įvykdė kažkuris kaimynystėje gyvenantis vaikas ar paauglys, nes Maxą sužeidusi strėlė trumpa – maždaug 30 cm ilgio.

„Galingų arbaletų, kuriuos naudoja suaugusieji, strėlės yra gerokai ilgesnės, – žurnalistams sakė B.Paquinas. – Jeigu kaimynystėje yra vaikas, kuris negalvoja apie pasekmes arba kuriam pačiam būtina suteikti atitinkamą pagalbą, nereikia apie tai tylėti.“

Strėlė pervėrė Maxo ausį ir išlindo pakaušio srityje. Laimė, kaukolė ir galvos smegenys nebuvo sužalotos.

Kas galėjo šauti į Maxą, kol kas nėra nustatyta, tačiau vietinės gyvūnų gerovės tarnybos pareigūnai vykdo tyrimą Paquinų kaimynystėje ir tikisi rasti kaltininką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min