Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karo veteranai auklėjo šunų šeimininkus

Dar vieną keturkojų šeimininkų auklėjimo akciją Afganistano karo veteranai žada surengti kovo viduryje.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Dar vieną keturkojų šeimininkų auklėjimo akciją Afganistano karo veteranai žada surengti kovo viduryje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savo keturkojus augintinius šeštadienį vedžioję Gričiupio seniūnijos gyventojai sulaukė netikėto dėmesio: Afganistano karo veteranai kartu su Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių rinktinės jaunaisiais šauliais, Gyvūnų registravimo centro atstove bei apylinkės inspektoriumi tikrino, kaip gyventojai laikosi Gyvūnų laikymo taisyklių.

Trečią kartą surengtos akcijos metu baudos nebuvo skirtos nė vienam šunų augintojui. „Didžiausią dėmesį kreipėme į tuos žmones, kurių dideli keturkojai – vilkšuniai, dogai ir panašių veislių šunys – vedžiojami be antsnukių, o kartais laksto ir be pavadėlių. Žmonės nesupranta, kad karvę primenantis šuo gali sukelti nelaimę: net ir romų gyvūną gali išprovokuoti nenumatyta smulkmena“, – pabrėžė vienas iš akcijos iniciatorių Gintautas Labanauskas.

Sutiktiems šunų šeimininkams akcijos dalyviai dalino Gyvūnų auginimo ir laikymo Kaune taisykles. „Mūsų tikslas šviesti ir auklėti žmones. Todėl dažniausiai apsiribojame žodiniais įspėjimais, nors akcijose visada dalyvauja ir pareigūnas, galintis pažeidėjus nubausti“, – sakė G.Labanauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min