Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinas Braunas: išduotas, išmestas, sumuštas

Braunas
GGT „Pifas“ nuotr. / Braunas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rašome Jums šią nepaprastą istoriją, tikėdamiesi, kad netrukus jau galėsime pradžiuginti ir jos tęsiniu. Tiesa, daug linksmesniu. Galbūt kai kam ši istorija gali pasirodyti ne tokia ir ypatinga. Juk kiekvieną dieną katinėliai atsiduria gatvėje.

GGT Pifas nuotr./Braunas
GGT „Pifas“ nuotr./Braunas

Į veterinarijos kliniką buvo atneštas katinas. Niekam net nekilo įtarimas, kad tas narvelyje uždarytas padarėlis yra žmonių neatsakingumo auka. Moteris, kuri atnešė katinėlį, paprašė veterinarų užmigdyti jį. Ji nebegalėjo žiūrėti į jo kančias. Į „Pifo“ globą patekęs jis gavo vardą Braunas.

Moteris pasakojo, kad nesenai mirė šio katino šeimininkė ir katinuką giminaičiai išvijo laukan. Visą gyvenimą buvęs naminis, ramiai miegojęs ant sofos šalia šeiminkės, žaidęs su savo žaisliukais, o į gamtą pasižvalgydavęs tik pro langą, jis nemokėjo nei apsiginti, nei ieškoti maisto. Katinėlis nesuprato, kad eidamas prie žmonių ir prašydamas maisto, jis gali būti nuskriaustas.

Katinukas buvo sumuštas. Nusilpęs, sergantis ir papuolęs į svetimų katinų teritoriją buvo ir jų nuskriaustas. Tikriausiai per muštynes kitas katinas kliudė jo akytę nagu. Šia akimi jis dabar mato labai silpnai. Dažnai jam čiaudant iš nosytės net tyška kraujas.

GGT Pifas nuotr./Braunas
GGT „Pifas“ nuotr./Braunas

Nepaisant visko, Braunas nesulaukėjo ir dabar tik nuolankiai nulenkia ausytes ir pasiduoda žmogaus valiai, nes vis dar tiki, kad kažkas jam norės padėti. Šiuo metu katinukui reikia veterinarinės priežiūros, gero maisto, vaistų. Veterinarai tikisi, kad akytė pagis ir jis ja matys. Mes irgi labai to tikimės ir prašome jūsų pagalbos.

Kol kas katinėliui mažiausiai dvi savaites teks praleisti veterinarijos klinikos stacionare. Kadangi jis labai sunkiai serga, jam reikalinga ypatinga priežiūra. Prašome jūsų paremti šio katinėlio gydymą, kad jis galėtų gyventi toliau ir pasitikėti žmogumi. Jei galite paremti Brauno gydymą, Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ rekvizitus rasite čia, pervedimo pavadinimas: „parama“.

Šis katinėlis nenusipelnė gyventi gatvėje, jam reikia namų, o šiuo metu ir gydymo. Padėkime Braunui pasveikti kartu.

GGT Pifas nuotr./Braunas
GGT „Pifas“ nuotr./Braunas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min