Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 06 25, 22:30

Katinas Feliksas valandą sukosi skalbimo mašinoje: neteko regėjimo, jam sutrenktos smegenys

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Minesotos valstijoje, gyvenanti Stefani Carroll-Kirchoff netyčia išskalbė savo katiną Feliksą. Gyvūnas įsmuko į skalbimo mašiną prieš pat šiai pradedant skalbti ir sukosi ten apie valandą. Pamačiusi sužeistą katiną šeimininkė skubiai nugabeno jį pas veterinarus, gyvūnas sveiksta, tačiau yra smarkokai suluošintas.
Katinas Feliksas
Katinas Feliksas / Nuotrauka iš „Facebook“

Vienerių metų katinas nukentėjo per savo smalsumą – įšoko į skalbimo mašiną tuo metu, kai šeimininkė ją uždarė ir įjungė. „Skalbėsi“ gyvūnas apie valandą, patyrė rimtų sužalojimų – jam sukrėstos smegenys, prarado regėjimą.

„Niekada sau to neatleisiu. Jis mūsų gyvenimo meilė. Mielas, mylimas Feliksai – mylime tave labiau, nei gali įsivaizduoti“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Felikso šeimininkė.

Tiesa, gyvūnas jaučiasi vis geriau ir greitu metu turėtų būti išleistas iš gyvūnų gydyklos, kur vos radusi jį atvežė šeimininkė.

„Ji taip raudojo, kad negalėjau suprasti, ką man sako. Galų gale supratau, kad Feliksas buvo išskalbtas“, – „Fox News“ sakė Felikso šeimininkės dukra Asha Carroll-McCullough.

Katinui ir veterinarams teko gerokai pakovoti dėl gyvūno gyvybės. Jis patyrė rimtą smegenų sutrenkimą, skalbiklis pateko jam į plaučius, katinas neteko regėjimo, tačiau tikimasi, tik laikinai. Jo šeimininkė įspėja kitus gyvūnų augintojus: „Visada po kelis kartus tikrinkite skalbykles ir džiovykles, prieš užtrenkdami dureles.“

Kaip skelbia „Fox News“, katinas nuolat gauna deguonies, jau pradėjo matyti ir po truputį ėda. Veterinarų teigimu, iš gydyklos jis bus išleistas jau per artimiausias savaites.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min