Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturkojų šeimininkams grasinama baudomis

Mažus vaikus auginantys vilniečiai piktinasi, kad jų atžaloms tenka žaisti ten pat, kur kapstosi ir šunys.
BFL nuotr. / Mažus vaikus auginantys vilniečiai piktinasi, kad jų atžaloms tenka žaisti ten pat, kur kapstosi ir šunys.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Pavasarį nutirpęs sniegas priminė seną problemą – dauguma šunis auginančių vilniečių taip ir neišmoko savo augintinių vedžioti tik tam skirtose aikštelėse, o jų ekskrementus surinkti į specialius maišelius.

Du vaikus auginanti Antakalnio gyventoja Augustina teigė ėmusi pati kovoti su šunų šeimininkais, kurie vedžioja savo augintinius bet kur.

„Aš nesu prieš šunis, aš juos labai myliu, bet kovoju už saugią aplinką savo vaikams. Privalome sudaryti sąlygas visiems maloniai leisti laiką. Keturkojai turėtų kapstytis jiems skirtose aikštelėse, o mūsų vaikai privalo turėti švarias žaidimų aikšteles, kurios nebūtų priterštos“, – aiškino Augustina.

Moteris pasakojo nuolat besilankanti P.Vileišio gatvėje šalia Neries esančioje vaikų žaidimų aikštelėje ir ten sutinkanti šunis vedžiojančius žmones. „Kartais ateina šuniukas, nusišlapina ant sūpynių, o garbaus amžiaus šeimininkė tiesiog ramiai žiūri, kad čia pat vaikšto ir sūpynėmis karstosi vaikai“, – piktinosi Augustina.

Rengs akciją

Dviejų vaikų mama teigė parašiusi ne vieną skundą savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui, tačiau jo specialistų čia nesulaukiama. Civilinės saugos ir viešosios tvarkos departamento direktoriaus pavaduotojas Gintaras Tamošiūnas užtikrino, kad jau nuo kitos savaitės bus surengta akcija, kurios metu pareigūnai griežčiau prižiūrės, kaip vilniečiai laikosi Vilniaus miesto gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių.

„Renkame informaciją seniūnijose, tiksliname, kuriose vietose dažniausiai vedžiojami šunys, jas sustiprintai kontroliuosime ir bandysime tas vietas tvarkyti. Baudos už gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių nesilaikymą siekia iki 150 Lt“, – sakė G.Tamošiūnas.

Anot G.Tamošiūno, pareigūnai bus tikrai griežti – įspėjimais auklėti gyvūnų savininkų neketinama, nesilaikantiems taisyklių – vedžiojantiems šunis be pavadžio ir antsnukio, nesurenkantiems išmatų – teks atverti pinigines.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min