Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 14d. 17:19

Kijeve klaidžioja niekam nereikalingas benamis strutis

Strutis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Strutis

Ukrainos sostinės Kijevo pakraštyje vaikštinėja vienišas strutis. Iš kur paukštis atsirado ir kas yra jo šeimininkas, išsiaiškinti kol kas nepavyko, praneša laikraščio „Komsomolskaja pravda“ ukrainietiškas leidinys.

Pasak vietos žiniasklaidos, paukštis gatvėmis klaidžioja jau kelias dienas. Strutis vengia bendrauti su žmonėmis, iš jų rankų neima nei maisto, nei vandens.

„Norėjome jį palesinti duona, tačiau jis nelesė. Į pasiūlytą indą su vandeniu taip pat nekreipė dėmesio. Po to jį išgąsdino pravažiuojanti mašina ir jis nubėgo, – leidiniui „Segodnia“ pasakojo liudininkas Igoris Klišamecas. Kiti paukštį matę žmonės pridūrė, kad strutis šlubuoja viena koja.

Jeigu artimiausiu metu neatsiras stručio šeimininkas, tai jį, greičiausiai, teks apgyvendinti Kijevo zoologijos sode. Paties sodo darbuotojai didelio susidomėjimo milžinišku paukščiu nerodo. Pasak jų, strutį iš pradžių turėtų pagauti nepaprastųjų situacijų ministerijos pareigūnai, o jau po to galima bus spręsti klausimą, apie jo apgyvendinimą zoologijos sode.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min