Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

Klaipėdoje sudegė gyvūnų prieglauda „5 pėdutės“, žuvo visi globotiniai (atnaujinta 22.15 val., nuotraukos, video)

Antradienio vakarą Klaipėdoje užsiliepsnojo gyvūnų prieglaudai „5 pėdutės“ priklausantis pastatas. Ugnis pražudė kelias dešimtis keturkojų.
Ugniagesiai gesina prieglaudos pastatą.
Ugniagesiai gesina prieglaudos pastatą. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, antradienį 19.35 val. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Jūrininkų prospekte, laukuose, atvira liepsna dega apleistas namas.

Į nurodytą vietą nuvykę ugniagesiai patikslino informaciją, kad dega ne apleistas namas, o gyvūnų prieglauda. Gaisrą gesino keturios autocisternos. Pirminiais duomenimis, prieglaudoje gaisro metu buvo 15 šunų ir 18 kačių. Visi jie žuvo nuo liepsnų arba užduso dūmais. Žmonės per gaisrą nenukentėjo.

Įtariama, kad gaisras galėjo kilti nuo krosnies ar jos kamino. Tačiau prieglaudoje dirbanti savanorė Simona teigė esanti įsitikinusi, kad prieglaudą kažkas padegė. Padegimo versijos neatmetė ir gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ direktorė Natalija Zukbaja. Į gaisro vietą atvykusi šoko ištikta moteris stigo žodžių ir nesutiko su ugniagesių keliama versija. „Dar šeštą valandą vakare prieglaudoje buvo žmogus, kuris pakūrė krosnį. Viskas buvo tvarkinga“, – sutrikusi kalbėjo N.Zukbaja. Dėl šio įvykio ji ketina kreiptis į policiją.

Šaltinių teigimu, neseniai į pastatą, esantį Jūrininkų prospekto ir Minijos gatvės sankirtoje, atsikrausčiusi prieglauda jau sulaukė netoliese esančio daugiabučio gyventojų nemalonės. Prieglaudoje dirbančių savanorių teigimu, keletas žmonių klausė, ar šioje vietoje esančiame apleistame pastate, kuriame anksčiau glaudėsi benamiai, ketinama įrengti gyvūnų prieglaudą, esą žmonės nepatenkinti būsima šunų kaimynyste.

VšĮ „5 pėdutės“ – tai Klaipėdoje ir jos regione veikianti savanoriška gyvūnų globos organizacija. Beglobiai gyvūnai joje nežudomi, jiems ieškoma naujų namų. Organizaciją išlaiko patys savanoriai ir rėmėjai.

VIDEO: GAISRAS PRIEGLAUDOJE

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius