Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 08 13, 13:17

Klaipėdos centre vaikštantį briedį policija išlydėjo su švyturėliais

Antradienio popietę klaipėdiečių žvilgsnius patraukė po miestą klajojantis briedis, jis pastebėtas net keliose vietose, o pareigūnai bandė gyvūną saugiai išlydėti iš miesto.
Po miestą klaidžiojantis briedis
Po miestą klaidžiojantis briedis / FB grupės „Klaipėdos reidai“ nuotr.

Briedį miestiečiai matė įvairiose miesto vietose. Apie tai pasidalijo socialiniame tinkle. Jis pastebėtas prie Žvejų rūmų, netoli „Akropolio“, vėliau Mokyklos gatvės apylinkėse.

„Ir į darbo biržą prieš 8 buvo užsukęs...“, – juokavo klaipėdiečiai, kai ryte briedis klajojo netoli šios įstaigos.

„Nejuokinga visai, pasiklydo per naktį, reikia būt atsargiems kely...“, – rašė kitas klaipėdietis.

„9 ryto Mokyklos rajone, su pareigūnu palyda, su kamerom, „mirgalkėm“. Briedis sužvaigždės“, – paskelbusi vaizdo įrašą, kaip briedį lydi policija, rašė klaipėdietė Jūratė.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Grauslienės, pagalbos telefonu 112 antradienį gauta nemažai pranešimų apie mieste klajojantį briedį.

„Mes jį lydėjome į saugius plotus, Joniškės gatvėje, kur laukai. Jis buvo pastebėtas daug kur – ir Taikos prospekte, ir Tilžės gatvėje, Danės gatvėje, išlydėtas prieš pietus. Pareigūnai porą kartų bandė jį išlydėti. 112 pranešimų daug gauta, kad jis vaikštinėja. Matyt, briedis turėjo reikalų mieste, saugiai jį palydėjome“, – juokavo policijos atstovė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min