TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kraupi istorija patvirtina, kad katės turi ne vieną gyvenimą: du mėginimai numarinti katę buvo nesėkmingi

Dabar du kartus mėgintai numarinti katei niekas nebegresia.
Kadras iš TV kanalo „Fox13“ reportažo / Dabar du kartus mėgintai numarinti katei niekas nebegresia.
Šaltinis: 15min
0
A A

Juodakailė katė vardu Andrea išgyveno po dviejų mėginimų ją numarinti. Neįprastas atvejis buvo užfiksuotas Vest Vali Sičio gyvūnų karantinavimo įstaigoje, Jutos valstijoje (JAV).

Kaip praneša vietos žiniasklaida, dabar Andrea jau atsigauna po patirtų išgyvenimų gyvūnų globėjų rankose ir tikimasi, kad netrukus jai pavyks rasti naujus šeimininkus.

Katė buvo sugauta miesto gatvėje. Kai ją atgabeno į benamių gyvūnų karantinavimo įstaigą, niekas iš Vest Vali Sičio gyventojų nepareiškė savo teisių į ją. Dėl to įstaigos darbuotojai nusprendė ją numarinti – čia taip elgiamasi su visais benamiais gyvūnais, kurių niekas nepasigenda ir kuriems nepavyksta rasti naujų namų.

Andrea kartu su keliomis likimo draugėmis buvo uždaryta į dujų kamerą. Tačiau po mirtinos procedūros paaiškėjo, kad Andrea liko gyva. Tada įstaigos darbuotojas vėl uždarė katę į kamerą ir pakartojo egzekuciją. Įsitikinęs, kad šį kartą gyvybinga katė vis dėlto nugaišo, jis įkišo ją į paketą ir po to uždarė į šaldytuvą.

Maždaug po 45 minučių du įstaigos darbuotojai atidarė tą patį šaldytuvą, mėgindami į jį įkišti paketą su ką tik numarintu šunimi. Iš šaldytuvo pasigirdo „Miau“.

„Darbuotojai išgirdo miauktelėjimą, susižvalgė tarpusavyje, o po to išgirdo dar garsesnį miaukimą. Atidarę paketą jie pamatė, kad Andrea jame gyvų gyviausia, tik baisiausiai išsigandusi ir besižvalganti išsprogusiomis akimis“, – sakė gyvūnų globos organizacijos CAWS, dabar priglaudusios stebuklingai išgyvenusią katę, atstovė.

Šios katės istorija eilinį kartą sukėlė gyvūnų globėjų organizacijų pasipiktinimą. Gyvūnų teisių aktyvistai dar kartą pabrėžė, kad benamių kačių ir šunų naikinimas dujų kamerose laikytinas žiauriu numarinimo būdu. Tačiau Amerikos veterinarų asociacija tokį eutanazijos metodą vadina standartiniu ir jį pateisina. Atvejis su Andrea, asociacijos nuomone, tėra neįprasta išimtis.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min