Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 9d. 23:27

„Lesė“ dėkoja už dosnią 2 procentų paramą

2007 m. įsteigta gyvūnų globos organizacija „Lesė“ kasmet naujus namus randa keliems šimtams be globos likusių gyvūnų.
Galinos Krasovskajos/„Lesės“ nuotr. / 2007 m. įsteigta gyvūnų globos organizacija „Lesė“ kasmet naujus namus randa keliems šimtams be globos likusių gyvūnų.

Kaip skelbia Valstybinė mokesčių inspekcija, VšĮ „Lesė“ yra trečioje vietoje pagal gyventojų pervestus 2 procentus nuo 2010 m. sumokėto pajamų mokesčio. Geros valios žmonės „Lesei“ pervedė 231 tūkst. litų.

„Mums didelė garbė, kad tiek žmonių pasitiki mumis, – sako gyvūnus gelbstinčios organizacijos vadovė Vesta Auškalnienė. – Visų savanorių vardu noriu padėkoti už paramą, kuri leis mums padėti dar daugiau gyvūnų. Kiekvienas jūsų paskirtas litas bus panaudotas atsakingai ir tikslingai.“

Didelė dalis lėšų bus skirta gyvūnų išlaikymui ir „Lesės“ prieglaudų remontui. Šiuo metu į pabaigą eina Vilniaus ir Kauno prieglaudų remontas. Visai neseniai „Lesės“ filialas su prieglauda atsidarė Pasvalyje. Ketinama steigti prieglaudą Varėnoje.

„Lesė“ ir toliau įgyvendins benamių gyvūnų gimstamumo kontrolės programą „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“, kurios metu sterilizuojamos ir skiepijamos benamės katės.

2007 m. įsteigta gyvūnų globos organizacija „Lesė“ kasmet naujus namus randa keliems šimtams be globos likusių gyvūnų. Jos globotiniais tampa ne tik šunys ir katės, bet ir paukščiai, jūros kiaulytės, šeškai. Organizacijoje dirbama be atlygio – savanoriškai.

Lesės nuotr./Organizacijoje dirbama be atlygio  savanoriakai.
„Lesės“ nuotr./Organizacijoje dirbama be atlygio – savanoriškai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min